Nevěra podle horoskopu: Vodnáři podvádějí kvůli nízkému sebevědomí, Blíženci z nudy

Shutterstock
|
06. 10. 2023
|
Den a měsíc, ve kterém jsme se narodili, může do jisté míry ovlivňovat to, jak se budeme v životě chovat k sobě i okolí. A ruku v ruce s tím může jít naše věrnost.

Která znamení jsou k nevěře náchylnější a u kterých se naopak nemusíš strachovat? Známe odpovědi i na ty nejpalčivější otázky!

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Berani jsou neskuteční tvrdohlavci. Pokud všechno nešlape tak, jak si usmysleli, začnou rebelovat. A nejinak to bohužel bude taky ve vztahu. Pokud si nebudete notovat, můžeš celkem brzy očekávat, že se tvůj Beran začne poohlížet po jiné sukni. Pokud tě skutečně podvede, dokáže poměrně rychle spálit všechny mosty.

Jak riziko nevěry u Berana minimalizovat? Budete muset najít vzájemnou shodu. Zbytečně Beranovi neodporuj. Přestalo by ho to poměrně brzo bavit.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Býci patří mezi nejvěrnější znamení horoskopu a nevěra je u nich proto prakticky vyloučená. V některých případech k ní ale přece jen může dojít. Pokud Býk partnera podvede, v naprosté většině případů bude pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek a druhý den se ti ke všemu přizná. Nebude čekat odpuštění, prostě si sbalí svých pět švestek a půjde o dům dál. Jde totiž o jeho osobní životní prohru.

Jak riziko nevěry u Býka minimalizovat? Riziko nevěry je u Býka extrémně nízké. A pokud k ní přece jen dojde, prakticky není v tvých silách to ovlivnit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud tě Blíženec podvede, bude to s největší pravděpodobností z důvodu nudy. Blíženec potřebuje neustále nějaký adrenalin a vzrušení. Ve chvíli, kdy upadne do letargie a stereotypu, bude dělat všechno pro to, aby se odtud dostal. A to i na úkor současného vztahu.

Jak riziko nevěry u Blížence minimalizovat? Nenech svého milého nudit se a vymýšlej neustále nové každodenní aktivity i zpestření v ložnici.

shutterstock_2021616968.jpg

Nevěru je těžké definovat, ale zpravidla jde o to, co už druhému partnerovi vadí a co ho zraňuje.
Shutterstock
Blíženec se s tebou v posteli nesmí nudit. Jakmile začne, můžeš se s ním rozloučit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Největší riziko nevěry u Raka hrozí hlavně v období puberty nebo rané dospělosti. Rak touží objevovat a chce toho prožít pokud možno co nejvíc. Pokud jde o tvého prvního partnera, se kterým jsi začala randit už na střední nebo vysoké škole, nic moc si od něj neslibuj. Raka v tomhle období – lidově řečeno – „nepředěláš“ a spoléhat na to, že ti bude věrný, je zbytečné. Jak stárne, bude to s jeho věrností čím dál lepší.

Jak riziko nevěry u Raka minimalizovat? Vyvaruj se vztahům s mladými Raky, u kterých je riziko nevěry opravdu vysoké.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi nejsou k nevěře nijak extrémně náchylní. Protože jde o velmi zásadové a empatické jedince, nevěra není něco, co by mělo v jejich životě stálé místo. Přesto k ní může dojít, a to zejména ve chvíli, kdy Lev „ztrácí“ svoji hřívu. Nejčastěji se tak bude dít okolo 50.–55. roku života, kdy Lvi pociťují pokles duševní i fyzické síly a potřebují si dokázat, že si korunu krále zvířat stále ještě zaslouží.

Jak riziko nevěry u Lva minimalizovat? I v pozdějším věku mu neustále dokazuj, že je pro tebe ten jediný a dokonalý!

Jak sbalit muže ve znamení Lva? Lehké to mít nebudeš

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny patří mezi nesmírně citlivé a zásadové znamení. Zároveň jsou k sobě extrémně tvrdé, což jim nedává prostor o nevěře vůbec přemýšlet. V některých situacích ale i ony mohou sklouznout. Jde zejména o období, kdy si nebudou připadat hezké, schopné a milované. Pokud se v jejich okolí objeví člověk, který jim bude správně lichotit, dokážou spálit mosty a s dotyčným odejít třeba na druhý konec světa.

Jak riziko nevěry u Panny minimalizovat? Neustále jim dokazuj, že jsou krásné, schopné, žádané a hlavně milované!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou k nevěře mnohem vnímavější než ostatní znamení zvěrokruhu. Samy v sobě se totiž občas nevyznají a potřebují nasměrovat. Pokud jim někdo zamotá hlavu, celkem snadno podlehnou a zničí všechno, co s dosavadním partnerem budovaly. Nemůžou si zkrátka pomoct.

Jak riziko nevěry u Vah minimalizovat? Jediným způsobem je kontrola, na kterou ale Váhy přistoupí jen velmi nerady.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři patří mezi nesmírně empatické a vášnivé znamení. V posteli rádi zkoušejí nové věci a hrozně neradi se nudí. Pokud jim bude partner postelové hrátky odpírat, budou si je dřív nebo později hledat jinde. Partner se o jejich nevěře ale pravděpodobně nikdy nedozví. Jiné to je v případě, kdy Štíra zklameš nebo mu nějak ublížíš. V takovém případě budou brát nevěru jako trest a hlavně pomstu!

Jak riziko nevěry u Štíra minimalizovat? Sex za odměnu, to u Štíra nebude fungovat. Pokud navíc zklameš jeho důvěru, o nevěru si doslova říkáš!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci bohužel patří mezi časté záletníky, kteří po nevěře často nemívají ani špatné svědomí nebo výčitky. Volný vztah berou jako něco normálního a samozřejmého. Často jsou taky velkými propagátory polyamorie, což jejich „první“ partner nese poněkud nelibě.

Jak riziko nevěry u Berana minimalizovat? Pokud nedokážeš tolerovat, že Střelec bude mít kromě tebe ještě řadu dalších vztahů, asi nemá příliš cenu se s ním zahazovat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi mají v oblasti nevěry pro strach uděláno. Podvést partnera jim není úplně cizí. Jejich protějšek se ale o jejich zálibě v mimomanželském sexu nikdy nedozví. Kozorozi totiž dokážou svoje přešlapy perfektně maskovat a v podvádění jsou opravdovými mistry.

Jak riziko nevěry u Kozoroha minimalizovat? Pokud si chceš zachovat duševní a psychickou pohodu, jednoduše po nevěře v případě Kozoroha nepátrej.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

I když na první pohled vypadají neohroženě a působí, že snědli veškerou moudrost světa, nemají o sobě Vodnáři příliš vysoké mínění. Vlastně žijí na úkor slávy a krásy partnera, v jehož výsluní se vyhřívají. Protože se neustále potřebují ujišťovat o své výjimečnosti a dodávat si sebevědomí, je riziko nevěry u tohoto znamení extrémně vysoké. Podvádět budou ne proto, že bys jim nebyla dost dobrá, ale z důvodu, že si potřebují zvýšit vlastní hodnotu.

Jak riziko nevěry u Vodnáře minimalizovat? Pokud ti to za to stojí, neustále Vodnáři říkej, jak úžasný je. Většinou to ale stejně nebude stačit a nevěře se nevyhneš. Rozhodně si ale nic nevyčítej, není to tvoje chyba!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby se bojí na nevěru byť jenom pomyslet. Mimomanželský poměr je pro ně něco naprosto nepřirozeného a zavrženíhodného. Tohle znamení má silné citové vazby, a aby dokázalo partnera podvést, musela by se stát nějaká tragédie, která by dotyčnému znemožnila normální fungování nejen v práci, ale zejména v posteli.

Jak riziko nevěry u Ryb minimalizovat? Nevěry se u Ryb nemusíš obávat. Tohle znamení patří k těm nejvěrnějším!

Použité zdroje: zdroj 1, zdroj 2, zdroj 3

Autor článku: redakce

Související články