Kontakt

Máte pocit, že máte také co říct? Vyznáte se v módě, kosmetice, líčení, vztazích či si myslíte, že by Vaše zážitky spoustu lidí zajímat? A zároveň ve vás třímá trochu talentu na psaní? Ozvěte se nám na e-mail my@jsmekocky.cz !

Spolupráce

Nejlepší články o cestování obvykle vznikají na základě osobních zkušeností. My jsme si toho dobře vědomy, a proto přivítáme každého, kdo se rozhodně jít s kůží na trh a publikovat své zážitky, své fotografie, videa, postřehy, rady a tipy – ať už se to týká vztahů či nových trendů, které zaujmou každou kočku :) .

Nabízíme možnost jak krátkodobé, tak dlouhodobé spolupráce na tvorbě obsahu pro magazín JsmeKočky.cz. Ozvěte se nám na e-mail my@jsmekocky.cz či telefon: +420 283 850 031.  

Reklama

Hledáte vhodný prostor pro inzerci? Ať už v podobě PR článků, bannerů nebo soutěží? Zajímá vás, kolik čtenářů by váš článek oslovil a kolik očí by spatřilo banner na titulní stránce? Zkontaktujte nás na e-mailu my@jsmekocky.cz nebo telefonu +420 283 850 031! Ozveme se vám zpět – ať už s obecnějším návrhem spolupráce, nebo s konkrétní nabídkou.

Provozovatel

 

Aira Communication, s.r.o.

IČO: 24786802

Adresa: Vratislavova 57/1, Vyšehrad, 128 00 Praha

Šéfredaktorka: Mgr. Petra Malá

www.aira.media