Kontakt

Máte pocit, že máte také co říct? Vyznáte se v módě, kosmetice, líčení, vztazích či si myslíte, že by Vaše zážitky spoustu lidí zajímat? A zároveň ve vás třímá trochu talentu na psaní? Ozvěte se nám na e-mail my@jsmekocky.cz!

 

Spolupráce

Nejlepší články o cestování obvykle vznikají na základě osobních zkušeností. My jsme si toho dobře vědomy, a proto přivítáme každého, kdo se rozhodně jít s kůží na trh a publikovat své zážitky, své fotografie, videa, postřehy, rady a tipy – ať už se to týká vztahů či nových trendů, které zaujmou každou kočku :) .

Nabízíme možnost jak krátkodobé, tak dlouhodobé spolupráce na tvorbě obsahu pro magazín JsmeKočky.cz. Ozvěte se nám na e-mail my@jsmekocky.cz či telefon: +420 283 850 031.  

 

Reklama

Hledáte vhodný prostor pro inzerci? Ať už v podobě PR článků, bannerů nebo soutěží? Zajímá vás, kolik čtenářů by váš článek oslovil a kolik očí by spatřilo banner na titulní stránce? Zkontaktujte nás na e-mailu my@jsmekocky.cz nebo telefonu +420 283 850 031! Ozveme se vám zpět – ať už s obecnějším návrhem spolupráce, nebo s konkrétní nabídkou.

 

Redakce

Mgr. Petra Malá (šéfredaktorka)

Milovnice psů a hor. Ráda řídí – auto, lyže, celoodpružené kolo i redakci. Zbožňuje košile, svíčkovou, kočování po Evropě a synth pop.

 

Bc. Vendula Flassig Vrablová

Pro digitální nomádku, která miluje cestování (nejen) po řeckých ostrovech, je každý nový den příležitostí, jak být tou nejlepší verzí sebe sama. Miluje svoji práci, která je pro ni zároveň posláním, a radost jí dělá, když může zpříjemňovat život lidem (a zvířatům) kolem.

 

Barbora Klímová

Zbrklá a spontánní pozorovatelka života, ale i koketa s otázkami k zamyšlení. Miluje podzim, vonné svíčky, huňaté šály, elegantní skleničky na víno i otřískané hrnky na kávu. 

 

Bc. Kateřina Rakúsová

Nadšenkyně do všeho, co se týká zdravé i pomatené lidské mysli. Výjimka, pro kterou je práce koníčkem. Když nepíše, zabrousí k počítačovým hrám, čtení severského krimi nebo jen přemýšlí o tom, co si příště nechá vytetovat.

 

Ing. Kristýna Burianová

Fanynka italského životního stylu la dolce vita. Život si nedovede představit bez dobré kávy, sýrové pizzy a sklenky chlazeného prosecca. Ideálně za přítomnosti rodiny a přátel.

 

Mgr. Kateřina Jeřábková

Optimistická minimalistka, která kromě své rodiny miluje jablka, květinové vzory na šatech, humor a nekonečné hovory na jakékoli téma, nejlíp v kombinaci s dobrým jídlem a pitím. A když zrovna nejí, nemluví nebo nepíše, tak určitě spí nebo se po 123. pokouší začít s nějakým sportem.  

 

Mgr. Kristina Koudelková

Grammar nazi, ptačí matka, trojnásobná sestra. Žije pro DIY a ujíždí na dětských televizních show.

Provozovatel

 

Aira Communication, s.r.o.

IČO: 24786802

Adresa: Vratislavova 57/1, Vyšehrad, 128 00 Praha

Šéfredaktorka: Mgr. Petra Malá

www.aira.media