Horoskop na 33. týden roku 2021: Co čeká tvoje znamení?

Bigstockphoto
|
16. 08. 2021
|
Zajímá tě, co si na tebe hvězdy připravily ve 33. týdnu letošního roku? Máme pro tebe aktuální horoskop a prozradíme, na co se těšit!

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Berani budou během tohoto týdne řešit náročnější pracovní úkol, který tak dlouho odkládali. Práce jim naštěstí půjde od ruky a zaměstnavatel je na konci měsíce zajímavým způsobem odmění.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Na Býky čeká nejedna pracovní výzva. Naštěstí jim od party přibylo několik nových kolegů, kteří se pokusí ulevit jim a zároveň pomůžou s odbavování každodenní rutiny i úkolů, které nepočkají. Nováčky si ale pořádně proklepni. Ne všem jde o všeobecné blaho.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci se během týdne potkají s někým, koho už pěkně dlouho neviděli. Může jít o dávno zapomenutou dětskou lásku, vzdáleného příbuzného i spolužáka ze základky. Setkání to rozhodně nebude náhodné. Pokud ale dotyčný přijde s prosbou o finanční výpomoc, měj se na pozoru.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Na Raky čeká rodinná sešlost, ze které mají už nějaký ten pátek osypky. Klid! Všechno proběhne v pohodě a nakonec se ukáže, že tvoje předsudky a obavy byly zcela zbytečné. Jen se nenech vytočit jízlivými poznámkami těch, kteří ti závidí i nos mezi očima.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvy během tohoto týdne pravděpodobně potrápí menší střevní viróza. Důvodem bude nejen stresem oslabený organismus, ale taky vysoké teploty v kombinaci s nějakým tím dietním prohřeškem. Nezapomeň na dostatečnou hydrataci a stav se pro balení probiotik nebo alespoň nějaký ten kysaný nápoj.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny čeká náročný týden. Mají před sebou hromadu úkolů, které jednoduše nepočkají. Naštěstí jim půjde práce pěkně od ruky. Aby ses z ní ale zbytečně nehroutila, nezapomeň ji prokládat aktivním odpočinkem.

bigstock-woman-makes-heart-with-hands-o-389797171.jpg

33. týden roku 2021 si některá znamení vyloženě užijí.
Bigstockphoto
Panny umí pořádně zabrat. Neměly by ale zapomínat na odpočinek. Ten aktivní jim udělá dobře!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy doma všechno a všechny srovnají. Pokud se pustíš do velkého úklidu, vyhoď všechno, co máš spojené s negativní energií nebo nepěknými vzpomínkami. Uvidíš, že se ti uleví.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři se konečně dočkali dlouho očekávané dovolené, kterou potřebují doslova jako sůl. Poslední dny do odjezdu proto zvolni a věnuj je důkladné kontrole všech nezbytností, bez kterých se na cestách neobejdeš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci se posledních pár dnů utápěli v nepříjemné depresi způsobené všeobecnou frustrací i bezútěšným rodinným stavem. Naštěstí jim Hvězdy vlijí do žil novou energií a elán, což se prokazatelně projeví nejen na jejich náladě, ale především na chuti změnit zajeté stereotypy.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohy pravděpodobně rozhodí změny názorů jejich šéfa. To, co bylo domluveno před týdnem, dnes už platit nemusí. Je třeba ale zachovat klid, vše je stále v procesu a může se ještě mnohokrát změnit. Zatím proto ještě vydrž a hlídej si svoji rétoriku.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nezadaní Vodnáři by se měli obloukem vyhnout známostem, které jsou v nějakém partnerském vztahu. V opačném případě by si totiž zbytečně do života vnesli chaos a navíc by mohli ublížit lidem, které ani neznají. Dej si proto pozor, kam tě srdce povede.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Kdosi z rodiny se dotkne tvého citlivého místa a ty se mu tak budeš klidit z cesty. A jestli bude dotyčný čekat, že za ním přijdeš s omluvou, dvakrát si to dobře rozmysli. Omluvu bys totiž měla totiž v první řadě čekat především ty.

Těšíš se na tenhle týden, nebo bys ho raději vyškrtla z kalendáře? Dej nám vědět v diskuzi pod článkem!

Použité zdroje: zdroj 1, zdroj 2

Související články