Horoskop na leden 2022: Býci se začnou učit, Raci přehodnotí vztahy

Pixabay
|
30. 12. 2021
|
Rok 2022 je tady a ty přemýšlíš, co tě potká hned v jeho začátku? Hvězdy už ledacos prozradily a my to posíláme dál!

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Už 2. ledna nastane novoluní, které Berany postaví před zásadní životní rozhodnutí. A že by na něj bylo dost času? Ani náhodou. Pravděpodobně se to bude týkat peněz nebo práce. Celou situaci si zanalyzuj, i kdybys na to měla jen dvě minuty na toaletě. Může to být velká paráda i propadák. Ke konci měsíce tě nejspíš trošku potrápí bydlení – vždycky se ujisti, že jsi sfoukla svíčku a zaměř se i na další podobné hrozby.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Býci se během ledna dozví něco, co je na nějakou dobu vyvede z míry. Nakonec se ale s novou a nečekanou informací vyrovnají s elegancí sobě vlastní a bude zase dobře. Můžou se vrátit ke studiu, zapsat se do kurzu nebo podepsat lepší pracovní smlouvu. Budou s nimi taky šít všichni čerti, takže jestli potřebuješ vypadnout z rutiny, klidně si naplánuj skvělou lyžovačku nebo pobyt někde v teple. Půjde to!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci se budou hned zkraje roku rozhodovat o dlouhodobém zadlužení – může jít o půjčku na rekonstrukci bydlení, na rozjezd podnikání, nebo dokonce o hypotéku. Kolem toho se bude točit absolutně všechno. Dobrá zpráva je, že ke konci měsíce už budeš mít jasno, co a jak bude. Pozor, ohledně peněz hrozí i hádky s partnerem nebo v rodině, kde si příbuzní něco dluží.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci si budou urovnávat vztahy doma, s partnery i na pracovišti. Jestli máš pocit, že ti něčí přítomnost vadí, jednoduše se s ním nestýkej nebo omez kontakt na minimum. Leden bude emočně nabitý, což ale nemusí být jen negativní. Neboj se být upřímná, lži nic neřeší, dokonce ani ty milosrdné často ne. S některými lidmi se můžeš během prvního měsíce roku 2022 úplně rozejít.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi se v lednu konečně zaměří sami na sebe a na svou životosprávu. Přidat trošku zeleniny a pustit se do pravidelného sportování pro ně nakonec nebude tak těžké, jak si zprvu mysleli. V průběhu měsíce se pak přihlásí o slovo oblast financí a práce. Můžou k tobě přiřadit nového kolegu. To, jestli spolu budete vycházet, bude hodně o schopnosti dělat kompromisy – z obou stran. Nezapomínej na pravidla asertivity a bude to v pohodě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Spousta žen v tomhle znamení zatouží po dítěti. Jestli k tomu máš vhodného partnera a slušně našetřeno, pusťte se do toho, hvězdy vám budou přát. Ostatní Panny budou zabrané do tvorby jiných hodnot, tedy do práce a kariérního postupu. Lepší podmínky a vyšší odměny jsou na dosah, tak se neboj zmínit své zásluhy z uplynulého roku. Kromě toho budeš mít chvíli nejspíš pocit, že ztrácíš pevnou půdu pod nohama, s koncem měsíce se ale všechno vrátí do normálu.

relaxing-g2ecd8b792_1280.jpg

Jdi si v lednu za svým, vyplatí se to.
Pixabay
Panny budou tvořit. A pod tím si můžeme představit prakticky cokoli.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy budou mít pocit, že se točí v kruhu a nevědí, co se sebou. Tedy aspoň co se týče bydlení, jeho podoby a vůbec i místa, kde by chtěly strávit další roky. Novoluní 2. ledna ale napoví. Pro tohle znamení bude úplněk 18. ledna hodně emočně nabitý. Nenechávej se unést splíny, nebo dokonce depresí. Pokud něco právě teď vidíš černě, neznamená to, že to černé být musí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři se na konci roku 2021 pěkně rozutráceli a teď je nejvyšší čas, aby se uskromnili. Kromě toho se jim nejspíš budou do života vracet situace z minulosti, které nezvládli vyřešit s grácií. Leden 2022 tak pro ně bude znamenat pořádný psychický nápor, ale to by nebyli Štíři, aby z toho nevybruslili. Jen u toho moc nešermuj ocáskem, abys někoho nezranila.

Střelec (23. 11. – 22. 12.)

Ráda by sis finančně polepšila? V lednu 2022 pro to bude ideální doba, zvlášť hned kolem novoluní 2. ledna. Neboj se říct si o zvýšení mzdy nebo sama zvyš cenu za svoje služby. S větším množstvím peněz si budeš připadat jistější, a když je investuješ do vlastního bydlení, nebudeš toho ani za dlouhé roky litovat. Jen si dávej pozor, abys při svém stoupání po kariérním žebříčku někomu neublížila.

Kozoroh (23. 12. – 20. 1.)

Kozorozi zkraje ledna prožijí novoluní ve vlastním znamení a to znamená jediné – restart, nové začátky. Někdo začne tím, že si přebere skříň, jiný tím, že změní nejen zaměstnání, ale i oblast své činnosti. Co bude ale trochu nepříjemné, budou vzpomínky na minulost, které ti dost možná nedají pár nocí spát. Jakmile ale pochopíš, proč se ti v hlavě vynořily právě teď, ještě budeš ráda, že to přišlo.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři by měli v lednu hlavně pečovat o svoje zdraví, ať už o tělo, nebo o duši. Trápí tě něco, co nedokážeš probrat s nejbližšími? Využij možnosti a objednej se na terapii. První krok je nejtěžší, ale ta úleva bude stát za to. Může se taky stát, že bude tvou pomoc potřebovat někdo hodně blízký, protože bude sám řešit zdravotní problémy. Když to půjde, podej mu pomocnou ruku, ale nenech ze sebe vysávat všechnu energii.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rybám se otevřou dveře do společnosti, do které už dlouho chtějí patřit. Nebude to zčistajasna, moc dobře víš, kolik tvojí vlastní práce za tím stojí. Užij si každou chvilku na výsluní, ale pozor na nosánek nahoru – ten by se ti v budoucnu mohl krutě nevyplatit. Kolem úplňku 18. ledna se Ryby s někým rozloučí – může to být partner, s nímž si už nerozumíš, dítě, které se osamostatní, nebo kamarádka, u níž odhalíš nekalé úmysly.

Zdroj

Související články