Horoskop na 28. týden roku 2024: Blíženci se můžou těšit na povýšení, nezadané Váhy na novou lásku

Shutterstock
|
08. 07. 2024
|
Další červencový týden přinese do našich životů nové zážitky, ale i řadu důležitých uvědomění, které nás posunou na životní cestě k novým cílům.

Týden začne poměrně rozpačitě. A to pro naprostou většinu znamení. Dávej si pozor na to, abys do středy neplánovala žádné důležité schůzky nebo rozhodnutí. Nemuselo by to dobře dopadnout.

Dorůstající Měsíc po nedávném novu slibuje čas sebepoznání, vědomí a vnitřní síly. V závěru týdne je proto potřeba vyhledat klidnější místo, na kterém si zrekapituluješ, co se ti během prvního půlroku povedlo a kam budou tvoje kroky směřovat dál. Na co se můžou těšit jednotlivá znamení?

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Budeš plná energie a nadšení. V práci se ti podaří dokončit všechny úkoly a získáš uznání od kolegů. Ve vztazích budeš zářit a přitáhneš k sobě nové přátele. Využij tento čas k tomu, aby ses věnovala svým koníčkům a aktivitám, které tě naplňují.

Zdraví: Nezapomeň na pravidelný odpočinek a relaxaci. Jóga nebo meditace ti pomůžou udržet vnitřní klid.

Práce: Pokud hledáš novou práci, je tenhle týden ideální na rozeslání životopisů.

Vztahy: Budeš se cítit milovaná a podporovaná. Užívej si čas s blízkými a dej jim vědět, jak moc si jich vážíš.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Čeká tě klidný a harmonický týden. Pokud jsi poslední dobou řešila komplikace v rámci rodiny, pak věř, že tenhle týden se dořeší k tvé maximální spokojenosti. Nezapomeň si udělat čas i na sebe a pečovat o své zdraví.

Zdraví: Trápí tě špatná nálada? Pomoct by ti mohla třeba ashwagandha!

Práce: Pokračuj v dosavadním úsilí a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Možná tě čeká i finanční odměna.

Vztahy: Pokud máš partnera, sdílejte společné aktivity, které vás ještě víc sblíží.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci se objeví šance na povýšení nebo nový projekt, který tě naprosto nadchne. Ve vztazích budeš mít možnost prohloubit aktuální vazby s rodinou a přáteli. Buď otevřená novým zkušenostem a neboj se vyjádřit své názory.

Zdraví: Během týdne se věnuj aktivitám, které tě baví a nabíjejí. Možná je čas začít s novým koníčkem. Co takhle paddleboarding?

Práce: Máš spoustu skvělých nápadů. Neboj se je sdílet se svými kolegy, kteří ti pomůžou realizovat tvé plány na seberozvoji.

Vztahy: Komunikace bude tenhle týden klíčová. Sdílej své myšlenky a pocity s blízkými.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je před tebou týden plný emocí a hlubokých prožitků. Ve vztazích pocítíš větší blízkost a porozumění. Pokud jsi nezadaná, můžeš potkat někoho, kdo ti rozjasní všední dny. V práci se soustřeď na detaily a vyhni se zbytečnému stresu. Najdi si čas na relaxaci a meditaci.

Zdraví: Soustřeď se na svou psychickou pohodu. Udělej si čas na sebe, medituj nebo si přečti dobrou knihu. Tvůj vnitřní klid se pozitivně odrazí na tvém celkovém zdraví.

Práce: V práci tě čekají výzvy, ale díky své pečlivosti a preciznosti je hravě zvládneš.

Vztahy: Užívej si čas s těmi, které miluješ. Pokud jsi single, otevři své srdce a buď trpělivá, láska je na dosah!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci tě čeká úspěch a uznání za tvoji tvrdou práci. Ve vztazích zažiješ spoustu zábavy a radosti, možná tě čeká i nějaké překvapení. Využij svou kreativitu a inspiruj i ostatní kolem sebe.

Zdraví: Zdravý životní styl ti pomůže udržet se v kondici. Nikdy není pozdě začít!

Práce: Tvé sebevědomí ti přinese v pracovní oblasti obrovský úspěch. Možná tě čeká povýšení, možná lepší plat.

Vztahy: Ve vztazích budeš prožívat harmonii a radost. Pokud máš partnera, očekávej krásné společné chvíle.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci se ti konečně podaří dokončit všechny úkoly a najít nové a efektivnější způsoby, jak je do budoucna odbavovat. Ve vztazích budeš mít příležitost vyřešit dlouhodobé problémy a najdeš nové způsoby komunikace. Nezapomeň si udělat čas na odpočinek a regeneraci.

Zdraví: Zaměř se na své fyzické zdraví. Pravidelný pohyb a vyvážená strava ti dodají energii. Nezapomeň také na dostatek spánku, který je klíčem k duševní pohodě.

Práce: V práci budeš během týdne velmi produktivní. Tvůj smysl pro detail a pečlivost ti přinesou úspěch. Buď otevřená novým výzvám a neboj se změn, které ti můžou přinést nové příležitosti.

Vztahy: Užívej si čas s rodinou a přáteli. Singles mohou potkat někoho, kdo je okouzlí svou inteligencí a smyslem pro humor.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Je před tebou týden plný harmonie a rovnováhy. V práci se ti podaří najít kompromisy a dosáhnout úspěchů díky tvé diplomatické povaze. Ve vztazích budeš mít pocit hlubšího spojení s blízkými. Využij tenhle čas na zájmy a aktivity, které ti dělají radost.

Zdraví: Pravidelné procházky ti prospívají, tak s nimi nepřestávej. Od věci není ani indiánský běh!

Práce: Tvůj diplomatický přístup a schopnost spolupráce ti přinesou v závěru týdne uznání. Neboj se prosadit své nápady, budou oceněny.

Vztahy: Rande naslepo? Štěstí ti moc přát nebude. Zkusit to ale samozřejmě můžeš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Konec týdne přinese nové začátky a příležitosti. V práci budeš mít šanci ukázat své schopnosti a získat nové projekty Využij svou intuici a důvěřuj svým pocitům. Neboj se udělat krok vpřed, hvězdy tě podrží!

Zdraví: Pilates, jóga a dechová cvičení. Tyhle aktivity nepodceňuj, dokážou tě zklidnit!

Práce: V práci tě čekají nové výzvy, které zvládneš s odhodláním a pečlivostí. Buď otevřená novým pracovním příležitostem a neboj se změn.

Vztahy: Tenhle týden budeš ve vztazích cítit intenzivní emoce. Užívej si čas s blízkými a neboj se otevřít své srdce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci tě čekají nové výzvy a možnosti cestování a poznávání nových kultur i lidí. Ve vztazích budeš mít spoustu příležitostí k jejich prohloubení. Buď otevřená novým zkušenostem a neboj se riskovat. Vyplatí se to!

Zdraví: Pravidelný pohyb ti pomůže udržet se v kondici a psychické pohodě.

Práce: Tvůj optimismus a odhodlání ocení nejen kolegové, ale taky nadřízení. Neboj se převzít iniciativu a ukázat své schopnosti.

Vztahy: Užívej si čas s rodinou a přáteli. Ptej se na otázky, které tě zajímají, a prohlubuj pouta, která mezi sebou máte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Čeká tě týden plný inspirativních setkání se zajímavými lidmi. Měj se ale na pozoru před těmi, kteří ti nepřejí úspěch. O to víc, pokud se někdo takový nachází uvnitř vlastní rodiny. Udržuj si od něj odstup. Jedině tak ti nebude moct ublížit.

Zdraví: Neodbývej své tělo nedostatkem spánku. Za čas by ti to vrátilo!

Práce: V práci budeš tento týden velmi produktivní. Buď otevřená novým výzvám a neboj se změn, které ti otevřou nové obzory.

Vztahy: Máš podezření, že jsi uvízla v toxickém vztahu? Vezmi nohy na ramena!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Čeká tě týden plný inovací a nových nápadů. Pokud budeš aktivní, vysloužíš si nejen uznání od kolegů a šéfa, ale taky i nějakou tu odměnu. Využij svou kreativitu a neboj se vyjádřit originální myšlenky.

Zdraví: Co takhle zkusit nový sport? Zalíbit by se ti mohla třeba jízda na koloběžce nebo inlinech!

Práce: Tvůj inovativní přístup a schopnost spolupráce budou na pracovní půdě oceněny. Neboj se prosadit své nápady.

Vztahy: Pokud ti něco na partnerovi vadí, buď k němu upřímná. Nemá věšteckou kouli a číst myšlenky taky neumí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Konečně se ti podaří najít rovnováhu mezi povinnostmi a osobním životem. Ve vztazích budeš cítit hlubší emocionální spojení a porozumění. Využij tenhle čas k tomu, aby ses intenzivně věnovala svým snům a cílům. Při tom ale nezapomínej pečovat o svoje zdraví a duševní pohodu.

Zdraví: Máš podezření, že ti chybí hořčík? Nesahej po prvním, který se ti namane. Nech si poradit od lékárníka!

Práce: V práci tě čekají nové výzvy. Tvůj přístup k detailům ti přinese úspěch. Buď otevřená novým pracovním příležitostem a neboj se změn.

Vztahy: Pokud ti současný vztah víc bere, než dává, je nejvyšší čas nalít si čistého vína.

Další červencový týden bude plný dlouho očekáváných událostí, ale i zajímavých zvratů. Pokud se dostaneš do rozepře s někým blízkým, dávej si pozor na to, co říkáš. Vyřčená slova už nejdou vzít zpátky.

Pokud se cítíš vyčerpaná, unavená a bez energie, zaměř se na věci, které ti dělají radost, a neboj se říct si o pomoc. Oslov kolegy v práci nebo terapeuta, který ti pomůže najít sílu, vyrovnanost a duševní klid.

Autor článku: redakce

Použité zdroje:

  • astrohled.cz
  • horoskopy-online.cz
Související články