TOP 10: Nejlepší wellness v Praze, která stojí za návštěvu

www.bigstockphoto.com
|
20. 01. 2019
|
Taky už tě nebaví venkovní plískanice, klouzající chodníky a vlezlá zima? Co takhle sbalit plavky a ručník a vydat se vstříc netradičním zážitkům? Našli jsme pro tebe nejlepší pražské wellness zařízení, kde je odpočinek opravdovým zážitkem.

Lázně Pramen: Pivní a vinné lázně

Ať už dáváš přednost zlatavému moku anebo karmínovému vínu, v lázních Pramen si rozhodně přijdeš na své. V pivních lázních na tebe čeká kombinace vybraných ingrediencí: chmelu, sladu, nejčistší vody a pravého českého piva Kynšperský Zajíc. V těch vinných tě naopak překvapí voda, červené nebo bílé víno v kombinaci s bylinkami a hrozny. Tohle všechno si užiješ v luxusních vanách z modřínového nebo dubového dřeva.

  • Součástí pivních lázní je neomezená konzumace tmavého a světlého piva Kynšperský Zajíc
  • Součástí vinných lázní je lahvinka červeného vína
  • https://www.pivnispa.cz

Original Beer Spa

Po zaplacení procedury v lázních Original Beer Spa tě čeká neomezená konzumace světlého i tmavého piva Krušovice®, odpočinek na lůžku z pravé pšeničné slámy u tepla krbu, konzumace domácího pivního chleba, sauna s chmelovými esencemi a pivní lázeň. Lázeň probíhá v tisícilitrových kádích z Dubu Královského „Royal Oak“.

Pivní lázně Bernard

Pokud ti zrovna „nešmakují“ Krušovice, můžeš svoje chuťové pohárky ukojit pivem Bernard, které je vyráběno tradičním způsobem z nejkvalitnější odrůdy českého chmele. Součástí pivních lázní je ozdravná směs s vitamínem B. Dokoupit si můžeš také relaxační procedury včetně příjemných masáží.

Carlo IV Wellness & Spa

Tyto římské lázně jsou součástí hotelu Carlo IV v centru města Prahy. Nabízí luxusní zázemí s jedinečným servisem, relaxační a terapeutické masáže, prostornou saunu a páru se samostatným bazénkem a vyhřívaný dvacetimetrový bazén s vířivkou.

4.jpg

Lázně v hotelu Mandarin Oriental

Tyhle netradiční lázně najdeš v bývalé kapli. Překvapí tě proto osvětlené základy bývalého kostela ze 14. století nebo prosklená podlaha vstupní haly. Na uvítanou dostaneš šálek bylinkového čaje, odložíš si a absolvuješ relaxační masáž chodidel a samotnou proceduru.

China Liangtse Wellness

Pokud hledáš kvalitní čínskou masáž nebo terapeutické centrum prakticky v samém srdci Prahy, je China Liangtse wellness tím správným místem. Během procedury je zajištěna neomezená konzumace výběrového čínského čaje a přefiltrované vody. Dopřát si tady můžeš například reflexní masáž hlavy, kompletní reflexologii chodidla, liftingovou masáž pleti nebo třeba baňkování.

Spa KINGS COURT

Je libo uvolňující masáže anebo královskou terapii? Ve Spa KINGS COURT, který je součástí stejnojmenného hotelu, ti splní i ta nejtajnější přání. SPA KINGS COURT nabízí útulný bazén s protiproudem a Jacuzzi, relaxační zónu, páru a saunu. Nechybí ani 24/7 přístup do plně vybaveného fitness.

Beer Spa - Andělská lázeň

Další z pivních lázní, tentokrát s neomezenou konzumací piva Staropramen 11°. Součástí pivní lázně je perličková koupel a odpočinek v relaxační zóně. K Pivní lázni je možné přiobjednat masáže nebo infrasaunu. Lázně je možné také pronajmout pro skupinu 2 – 12 osob. Součástí areálu je také solná jeskyně.

8.jpg

Grand Relax Spa & Wellness

V Grand Relax Spa & Wellness si užiješ klasické a evropské masáže, kosmetické ošetření a lázně, včetně těch pivních. Během pivních lázní je zajištěna neomezená konzumace piva Royal CZECH BEER, klobásky, upomínková fotografie a originální suvenýr. Součástí areálu je také saunarium, ve kterém probíhají luxusní relaxační lázeňské terapie.

Saunový svět – Saunia

Součástí pražského komplexu Saunia je finská sauna, herbal sauna, parní lázeň, sauna s parním nárazem, solná sauna a tropická sauna. Chybět nesmí ani saunové rituály a akce. Odpočinout si můžeš v relaxační zóně a něco dobrého na zub ukořistíš v tematickém baru.

10.jpg

Související články