Horoskop na červen 2017: máš se na co těšit!

pixabay.com
|
29. 05. 2017
|
Počasí jako na houpačce a tvoje nálada je permanentně na bodu mrazu? Klídek! Vyhlídky na měsíc červen vypadají obzvlášť optimisticky. Přečti si, co si pro tebe hvězdy přichystaly, a hoď za hlavu všechno, co se nepovedlo v květnu. Červen přeje odvážným… A nejen těm!

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Zrozencům ve znamení Berana se bude během června dařit zejména v oblasti práce a vztahů. Nevylučuje se možnost, že narazí na atraktivní pracovní nabídku v zahraničí nebo exotického partnera. Větší změny bude ale potřeba důkladně promyslet a zhodnotit veškerá pro a proti.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Býci zažívají období zamilovanosti a růžové brýle ne a ne sundat. Ve vztahu jim to během června maličko zaskřípe, ale nepůjde o nic, co by nespravila partnerská masáž, večeře při svíčkách a nevšední postelové hrátky. Je zde vysoká pravděpodobnost zásnub nebo sňatku!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Na Blížence čeká spousta pozitivní energie, kterou zajisté ocení nejen po stránce pracovní, ale i té osobní. Pokud už dlouho odkládáš důležité rozhodnutí, náročnější úkol nebo nepříjemné vyšetření, právě v červnu bys měla všechny tyhle resty dořešit. Hvězdy jsou ti nakloněny!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nezadaní Raci potkají v červnu osobu, která jim pořádně zamotá hlavu. Nenech se však zmást krásnou tvářičkou a milým vystupováním. Za touhle maskou se pravděpodobně bude ukrývat někdo, kdo ti rozhodně radost a štěstí nepřinese. Buď obezřetná a raději dvakrát měř a jednou řež.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V červnu se dočkáš velkých změn. Pravděpodobně ti přijde pod ruku atraktivní stáž v zahraničí nebo pracovní nabídka, která se jednoduše neodmítá. Jistých změn se dočká i tvůj partnerský život. A nebudou to změny jen tak ledajaké. Hvězdy poukazují na nový přírůstek do rodiny. Půjde o dítko, nebo chlupatého mazlíčka?

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Cítíš se po květnu vyčerpaná, unavená, bez sil a energie? Nezoufej! Červen bude o poznání lepší. Abys zvládla nové výzvy a úkoly, vezmi si pár dnů volna a vydej se na průzkum tuzemských i zahraničních krás. Hvězdy přejí cestování, na kterém Panny čeká nespočet nezapomenutelných zážitků a dobrodružství.

girl-1403418_1280.jpg

V červnu se bude podle horoskopu dít spousta věcí.
pixabay.com
Panny si po květnu pořádně oddychnou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Červen se u tebe bude nést v pracovním duchu. Resty budeš dotahovat jako po másle a po náročných pracovních dnech budeš mít pořád síly na rozdávání. To ocení nejen tvůj partner, ale i rodina a okolí. Hlavou ti víří zajímavé nápady, ale i tipy na výlety a společné aktivity, které vás stmelí a utvrdí v tom, že jste tady jeden pro druhého.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ruku na srdce – nezanedbávala jsi v poslední době rodinu? Červen je ideální dobou pro nápravu. Čas od času je dobré vyměnit tvrdou dřinu za čas strávený v kruhu rodinném. Vaši budou tvou přílišnou aktivitou a společenskostí možná trochu zmatení, nabídku společného programu ale zaručeně ocení. 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Červen je ideální pro navazování nových vztahů nejen v osobním životě, ale i na pracovním poli. Možná k vám do týmu přibyde nový kolega, se kterým si padnete do oka, ale pravděpodobně spíš potkáš někoho, s kým si budeš přát trávit víc času než obvykle. Pokud jsi zadaná, pozor na případný románek, který tvému vztahu rozhodně nepřidá!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Štěstí a hvězdy přejí Kozorohům! V červnu se ti podaří vše, na co jen sáhneš. Pravděpodobně tě čeká povýšení v práci, nabídka sňatku nebo výhra v loterii. Už jsi přemýšlela, co s výhrou uděláš? Začni balit a plánovat! Červen pro tebe bude obzvlášť výživný.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Čeká tě stabilní a harmonické období. Pokud jsi během května nevěděla, kam dřív skočit, v červnu sklidíš plody tvrdé dřiny a budeš se radovat ze zasloužených úspěchů. V práci si naplánuj pár dnů volna a vyraz třeba na prodloužený eurovíkend nebo na hory.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nezadané ryby čeká v červnu vášní nabitý románek! Ačkoli pravděpodobně nepotkáš pana Dokonalého, se kterým bys strávila zbytek života, čekají tě zážitky a postelová dobrodružství, na které ses dosud bála byť jen pomyslet! Chyť příležitost za pačesy a vyhoď si z kopýtka

Související články