Novinka Captain Morgan Tiki vám přiblíží chuť exotických dálek

STOCK Plzeň-Božkov
|
09. 06. 2020
|
Ačkoli pro vás cesta do Karibiku může letos zůstat pouhým snem, Captain Morgan vám zážitek vykompenzuje novinkou nabitou exotickými chutěmi.

Energie exotických dálek uzavřená ve speciálně designované lahvi Captain Morgan Tiki vás při prvním ochutnání přenese do Tiki baru na slunnou pláž a oslní vás šťavnatostí ananasu a manga. Spirit na bázi jamajského bílého rumu si oblíbíte v long drincích, zejména pak v kombinaci s citronovou limonádou.

cm_tiki_lahev_sirka_3.jpg

Tohle pití tě určitě dostane!
STOCK Plzeň-Božkov

Nová příchuť Captain Morgan Tiki je inspirována Tiki koktejly, typickými pro kraje Polynésie. Originální hliněné nádoby s řezanými tvary polynéských totemů, do nichž se tyto koktejly servírují, přibližuje tematicky designovaná lahev. Kombinace manga a ananasu vytváří základ exotických koktejlů, které osvěží každou party a zpestří i všední setkání s přáteli. Vychutnejte si úžasnou letní pohodu a namíchejte si nízkoalkoholické drinky, které vás nebudou brzdit v zábavě a touze po dobrodružství.

TIP na servírování:
Naplňte vysokou sklenici ledem, přidejte 4 cl Captain Morgan Tiki. Dolijte 15 cl citronové limonády (např. Sprite, 7up) a ozdobte limetou.

Tagy: 
Související články