Seznámení online a jeho výhody: zkusit, nebo zavrhnout?

Na první setkání offline vyberte neutrální místo.
Komerční článek
11. 12. 2016
|
Seznámení není v dnešní uspěchané době, kdy se většina lidí soustředí na kariéru a osobní úspěchy, vůbec nic jednoduchého. Nalézt opravdový vztah a pravého partnera vyžaduje notnou dávku odvahy, síly a samozřejmě i štěstí.

Nebojte se seznámit přes internet, protože se jedná o jednu z variant, kterou při hledání partnera můžete využít. Navazování vztahů díky internetu budí sice ještě stále u mnoho lidí nedůvěru, ale při dodržování zásad bezpečnosti vám nic nehrozí. Naopak - takové seznámení přináší řadu výhod.

Nedostatek času

Trávíte veškerý svůj čas prací a nestíháte vyrazit s přáteli za zábavou tak často, jak byste si přáli? Nebo máte jiné důvody, proč se vyhýbáte společnosti, a tím se připravujete o možnost potkat svého prince či princeznu? Máte strach, že se svým životním stylem zůstanete nadále single? Nemějte obavu, nemusí být vše tak černé, jak to na první pohled vypadá.

V době, kdy internet zmenšuje svět a sbližuje lidi, máte možnost poznat toho pravého/pravou i díky online seznamkám. Pokud však nehledáte vztah, ale jen povyražení, i pro vás existuje možnost, a tím je oblíbená sex seznamka. Tu a tam není čas nebo energie na klasický plnohodnotný vztah se vším všudy. Hormony se však ošálit nedají. Erotická seznamka vznikla především proto, aby si i lidé hledající výlučně sexuální vztah, přišli na své. I když jeden nikdy neví, protože sex sebou přináší emoce a city. Nejdůležitější podmínkou pro takový sexuální vztah je diskrétnost a respektování jeden druhého. Jdeme-li do takového vztahu, nemůžeme poté vyčítat druhému, že nás nemiluje a jen využívá. Do sexuálního vztahu vstupuje s vědomím, že jde pouze o uspokojení fyzických potřeb.

Seznámení se z pohodlí domova

Seznamování se díky internetu přináší sebou celou škálu výhod. K těm prvním patří bezesporu možnost seznamovat se z pohodlí domova. Není potřeba nikam cestovat a vymlouvat se, že pracujeme do pozdních hodin, a tudíž nezbývá čas chodit do společnosti. Díky online seznamkám má šanci i ten největší stydlín a vůbec nevadí, že nejste příliš komunikativní. Díky notebookům, počítačům i telefonům stačí pouze internetové připojení a seznámení může odstartovat v kteroukoliv denní či noční dobu.

Seznamování online je pro uspěchanou dobu jako stvořené.
bigstockphoto.com
Nevěřte tomu, že každé rande přes seznamku musí dopadnout fiaskem!

Mnoho lidí trpí pocity méněcennosti, nízkého sebevědomí a hledají na sobě chyby. Ženy v duchu opravují svou postavu, říkají si – seznámím se, až zhubnu, až si nechám zvětšit prsa, až budu mít permanentní make-up, zajdu ke kadeřníkovi apod. Muži naopak přemýšlejí nad tím, jak na zvětšení penisu, jak mít hroudu svalů, kde vzít na krásné auto. Což je velká chyba. Když si začnete povídat s ostatními, přijdete na to, že nikdo nemá přehnaná očekávání, co se týče představy o partnerovi.

Na online rande i v pyžamu

Další nespornou výhodou online seznámení je možnost randit klidně i v pyžamu. Odpadnou vám dlouhé hodiny zkrášlováním se před zrcadlem. Seznámit se můžete klidně u sklenky dobrého vínka z vlastní postele. Internetové seznamky tak dávají obrovskou volnost seznamovat se v době, kdy máte chvilku času a náladu. Prohlížet si profily můžete také během snídaně a šálku dobré kávy. Procházet si fotografie, přečíst si něco o lidech, kteří vás zaujmou, a udělat si vlastní názor, lze i v teplácích. Využijte těchto výhod a poznejte nové lidi! 

Související články