Sex na prvním rande? Zatneš drápky, nebo utečeš?

www.bigstockphoto.com
|
13. 07. 2015
|
Mám nebo nemám, to je to, oč tu běží! Stát se sexuchtivou kočičkou či zodpovědnou šelmou, která víc, co se patří, respektive co kam patří/nepatří a kdy.

Šťastná to kočka, která nemusela řešit tuto otázku. Sex na prvním rande řešíme všechny, ať už se jedná o nás samotné nebo o totálně vystresovanou kamarádku, která podlehla sexy kocourkovi v baru a nyní nervózně okusuje drápky s výčitkami svědomí. Takže dámy, jakže to vlastně je?

Rozhoduješ jen ty sama!

Při rozhodování hraje důležitou roli mnoho faktorů, ale jeden je ten nejdůležitější - a to jsi Ty sama! Sex může být propojením těl s nadpozemskou vášní a citem, ale také pouhý biologický akt vedoucí k ukojení potřeb. Je na tobě, jakým stylem zatneš drápky, ale pozor na zklamání či citové nenaplnění. 

bigstock-woman-in-love-on-romantic-date-32697641.jpg

Jít do toho, nebo nejít? Rozhodnutí je na tobě - se všemi radostmi i potenciálními následky.
Jít do toho, nebo nejít? Rozhodnutí je na tobě - se všemi radostmi i potenciálními následky.

Co vůbec k sexu na první dobrou vede? U kocourů je to jednodušší. Buď potřebují ulevit od přetlaku, jsou zarytými gigoly nebo si naopak kompenzují nefungující vztah. Průzkum ukázal, že každý čtvrtý muž na prvním rande smýšlí o sexuální aférce, u žen je to jen 15 %. A právě u koček je důvodů, proč skončí v pelechu neznámého, hned několik. 

Ano či ne?

Sex ano, pokud jsi připravená užít si ho od A do Zet, bez žádných ale. Pokud jsi čerstvě se zlomeným srdcem po rozchodu, může být sexuální románek posledním hřebíčkem do rakve. Ne, pokud o objektu smýšlíš jako o potenciálnímu příteli či dokonce o dárci genetického materiálu na potomky. Ne, pokud ti vnitřní hlas říká ne, ale hormony řvou ano. 

Ano, pokud ti jde jen o sex a jsi smířena s tím, že u kocourka dostaneš nálepku lehké číči. Ano, i když ti nejde jen o sex, ale i o něžné dotyky, fyzické sblížení, avšak bez citového zásahu. Ano, ano, ano, pokud to 100% chceš a jedním zavrněním neublížíš sama sobě. 

bigstock-angry-couple-not-talking-after-82516613.jpg

Čerstvě po rozchodu? Sex na první dobrou může být skvělou terapií, ale i pořádně hořkou pilulkou.
Čerstvě po rozchodu? Sex na první dobrou může být skvělou terapií, ale i pořádně hořkou pilulkou.

Z mrouskání na prvním rande může být harmonický vztah, ale také totální fiasko. Recept, fígl či dané pravidlo není, musíš poslouchat svůj kočičí instinkt. A co, máme 9 životů, ono to nějak dopadne!

A ještě jedna rada na závěr. Přestože máš jasno, s jakou jdeš na schůzku a jsi si jistá, že taxi po náročném večeru pojede bez mlsného kocoura k tobě domů a nikoliv do jeho teritoria či nedej bože do hotelu, dej si pozor na alkohol. Právě ten bývá hořkým nepřítelem hlavně po ránu, když se probouzíš s bolehlavem a v cizím pelíšku. 

 

Tagy: 
Související články