Profesní studium nakopne tvou kariéru. Pusť se do něj!

pixabay.com
Komerční článek
|
09. 12. 2020
|
Uvítala bys ještě vzdělávání a na jeho konci titul, který ti otevře dveře k zářnější kariéře? Žádný problém, máme pro tebe řešení.

Zvlášť pak jestli bydlíš v metropoli, protože to budeš mít, co by kamenem dohodil. Vysoké školy Praha mají opravdu co nabídnout.

Získej titul MBA nebo LL.M.

Tyhle profesní tituly právem působí honosně. Kladou se za jméno a ukazují na odborníka. Získat je můžeš na Vysoké škole podnikání a práva. A co znamenají?

MBA je zkratka Master of Business a LL.M. označuje spojení Master of Law. Když se podíváš na významné osobnosti v klíčových pozicích menších i větších firem, vsadíme se, že jich uvidíš víc než požehnaně. Master of Business je magisterský titul v oblasti řízení obchodu a Master of Law magisterský titul v oblasti práva.

Proč studovat a ucházet se o tyhle tituly?

Důvodů je celá řada. Po celou dobu studia budeš získávat nejnovější poznatky z managementu, zjistíš, co obnáší progresivní přístup k podnikání, získáš náskok před ostatními (třeba až se budeš ucházet o důležité pracovní místo), rozvineš své podnikatelské a manažerské schopnosti a perfektní je, že to všechno můžeš mít hotové během jednoho roku. I s prací a rodinou se dá tenhle zápřah vydržet, protože to nakonec stojí za to a úsilí se ti vrátí v podobě životních příležitostí.

Tituly MBA a LL.M. jsou běžné v anglosaských zemích a nikomu v zahraničí nebudeš muset vysvětlovat, co jsi studovala – všichni to budou vědět. Získáš rozhled v povinném základu, ale k tomu si pak vybereš i moduly, které tě budou extra zajímat. Absolvovat můžeš i nepovinné workshopy a zjistit toho ještě mnohem víc, než s čím se počítá v základu. Tohle profesní vzdělávání tě bude bavit, naplňovat a budeš už v jeho průběhu vědět, že ti opravdu k něčemu bude.

To už za úvahu stojí, ne?

Související články