5 znaků, podle kterých zaručeně poznáš, že tě podvádí

Nevěra je problém, který můžeme řešit jen několika způsoby.
22. 05. 2018
|
My ženy máme tak nějak lépe vyvinutý šestý smysl, který začne bít na poplach ve chvíli, kdy v okolí pocítíme zradu. Je jedno, jestli za ni může naše dlouholetá nejlepší kamarádka, nebo partner. Když je něco špatně, zaručeně to poznáme.

Pak už jde jen o to, dokázat podezřelému jeho vinu a bez pardonu ho vypoklonkovat ze dveří. Pokud máš podezření, že tě tvůj princ podvádí, ověř si následujících 5 znaků a v případě, že budou sedět, sraz mu korunku z hlavy a i s bílým ořem ho pošli ke všem čertům!

Znak č. 1: Pečuje o sebe více, než je zdrávo

Z toho ležérního elegána, který setrvával v koupelně minimum času, se najednou stal nagelovaný metrosexuál trávící v koupelně každou volnou minutu? Nakoupil si hromadu nových svršků, zaplatil permanentku do fitka a začíná se zajímat o zdravý životní styl i přesto, že ještě donedávna holdoval svíčkové s pěti a tátovým klobásám? Hm, něco je špatně a ty bys měla zbystřit.

Nevěra se projevuje různě, například zvýšeným zájmem o sebe samotného.
Začal najednou trávit v koupelně i hodinu denně, když dřív jí nedal ani pět minut po ránu? Zbystři!

Znak č. 2: Věnuje se ti více než obvykle

Můj bývalý mě po každé nevěře vzal do místního zlatnictví a koupil šperk, na který jsem ukázala prstem. Jak to skončilo? Spal s mou nejlepší kamarádkou, sestřenicí, ale i svou bývalou a půlkou města, v němž oba žijeme. Mě se teď ve šperkovnici ukrývá přesně dvanáct stříbrných prstýnků, u kterých vím, že je na prst nikdy nedám. Holt černé svědomí dělá svoje a za nevěru se platí. Příště si řeknu o zlaté prsteny s diamantem,“ líčí svoje zkušenosti 25letá Veronika.

Špatné svědomí a pocit viny nevěrník kompenzuje buď přehnanou péčí o tebe, nebo hmotnými statky. Že ti nikdy nekoupil ani růži na pouti, a teď jste v klenotnictví každý týden? Pozor na to!

Znak č. 3: Mívá zpoždění a časté služebky

Jeho pracovní doba trvá standardně od osmi od rána do čtyř odpoledne, přičemž v pět už klepe u dveří a dožaduje se teplé večeře. Z ničeho nic ale domů začne chodit později a později a najednou se z něj stává workoholik, který tráví v práci každou volnou minutu včetně víkendů a státních svátků. Už v pátek odjíždí na služebky, ze kterých se vrací v pondělí večer. Na jeho výplatnici se ale přesčasy nijak neprojevují, a tak začneš mít podezření. Bohužel, kočko, tohle podezření je správné. Jsi na druhé koleji a on teď brousí drápky jiné.

Košile s obtiskem rtěnky je klišé, které k nevěře patří, ale nemusí se objevit.
Vrátil se drahoušek z jednání nebo služebky s obtiskem rtěnky na košili? Poslechni si další dávku jeho lží a sbal mu kufry!

Znak č. 4: Je výbušný a lže

Na otázku: „Kde jsi tak dlouho?“ odsekává. Nemůžeš se ho zeptat, jaký měl den, co má zítra v plánu, ani na to, proč si bere tolik přesčasů. Neustále se hádáte kvůli jeho výbušnému a agresivnímu chování. Netrávíte spolu čas, nemáte žádné společné zájmy, a pokud už se dáte do řeči, pak to vyústí v hádku a prásknutí dveřmi. Říkal, že jde za kamarádem, ale tam není? Můžeš se jen domnívat, čí pelíšek zrovna zahřívá. Ten tvůj to rozhodně už nějaký ten pátek není

Součástí nevěrníkova chování bývá výbušnost.
Nevěrníka už se nemůžeš na nic zeptat, protože součástí jeho života je něco, o čem ty nesmíš vědět.

Znak č. 5: Schovává mobil i počítač

Chodí s mobilem i na záchod a notebook permanentně nechává v práci? Na společném počítači maže historii a Facebook nebo e-mail před tebou zásadně neotevírá? A vážně potřebuješ další důvody, proč se ho jednou pro vždy zbavit?

Můj bývalý snoubenec měl zaheslovaný počítač, několik soukromých i pracovních e-mailů a mě zakázal mít účet na Facebooku s odůvodněním, že sem se lidi chodí seznamovat. Sám ho ale několik let měl pod značně nechutnou přezdívkou. Odhalila jsem ho vlastně úplnou náhodou a ještě ten den vztah ukončila. Byl to nejen nevěrník, ale také sprostý lhář a manipulátor.

Bude to těžké, ale ty to zvládneš!

Sedí všech pět znaků na tvého kocoura? Packy od něj pryč! Zanech ho jeho osudu a utíkej, co nejdál můžeš. S takovým tě totiž nic dobrého nečeká. Jasně že to bude bolet, časem si ale sama řekneš, že tenhle krok do neznáma byl správný. A pokud to nebudeš zvládat, napiš nám. Rády tě vyslechneme a podpoříme! 

Související články