Proč vyzkoušet Tantra, Nuru nebo erotickou masáž?

Shutterstock
Komerční článek
|
20. 11. 2023
|
Rozhodnutí vyzkoušet tantra, nuru nebo erotickou masáž může otevřít bránu k jedinečným a smyslným zážitkům, které se dotknou nejen těla, ale také duše. Tyto druhy masáží představují cestu k prozkoumání své sexuality, prohloubení intimity a objevení nových dimenzí vzrušení a uvolnění. V tomto článku se zaměříme na důvody, proč byste měli zvážit vstup do světa tantrických, nuru a erotických masáží a jak mohou přinést do vašeho života nové rozměry potěšení a relaxace.

Co je tantrická masáž?

Podle oxfordského slovníku se tantra datuje přibližně do 7. století a byla to série esoterických písem nalezených v hinduistické a buddhistické víře. Samotné slovo se doslovně překládá jako tkát nebo vyvažovat, a pokud to tedy aplikujeme na to, co dnes chápeme jako tantru, je to splétání prvků nás samých, které nám pomáhají najít rovnováhu a spojení s ostatními.

Tradičně se tantrického životního stylu dosahovalo prostřednictvím praktikování manter, meditace, jógy a duchovních rituálů včetně masáží. V dnešní době je to převážně spojeno se sexem, a i když je zde zcela jistě souvislost, v této praxi je mnohem více než jen o sexu.

Tantrická masáž je masáž celého těla, která se zaměřuje na určité čakry, aby pomohla rozproudit energii po těle a probudit sexuální energii. Vyžaduje to nejhlubší úroveň relaxace od příjemce, aby se vytvořily vlny energie, a jako takové je úkolem maséra skutečně se spojit s osobou, kterou masíruje, a změřit, jak reagují na jejich dotek. Je to uvolnění, šance osvobodit se od všech zábran, překonat negativní bariéry a stát se emocionálně osvíceným.

Co je Nuru masáž?

Nuru je hedvábně hladký, erotický masážní styl, který využívá zcela nahé tělo k masáži a stimulaci vašeho partnera (nebo jeden druhého). Zatímco tradičně pochází z Japonska, díky svému zaměření na celotělový kontakt se nuru rozšířilo po celém světě a stalo se populárním jako předehra i jako hluboce erotický zážitek bez potřeby pohlavního styku. Doteky a vjemy se často soustředí kolem erotogenních zón, ale pro oba partnery je to skutečně zážitek celého těla.

Tradičně se k dosažení správné kluzkosti používal gelový lubrikant vyrobený z řas nori a dalších přírodních výtažků, ale jak se tato praxe rozšířila po celém světě, snaha o dokonalou rovnováhu ultra kluzkého a lahodného tření vytvořila modernější formulace, jako je Jo Nuru masážní gel.

Co je erotická masáž?

Erotická masáž je smyslná masáž, která se provádí za účelem sexuální stimulace příjemce. Masér se při této masáži zaměřuje na erotogenní zóny klienta s cílem ho vzrušit. Používá se k ní masážní olej, který se aplikuje na tělo pro uvolnění svalů a podporu krevního oběhu. Masérka nebo váš partner budou také používat ruce, prsty, někdy i jazyk ke stimulaci erotogenních zón těla. Tento typ masáže má nejen mnoho zdravotních přínosů, ale říká se, že je extrémně příjemný. Někdy je to dokonce příjemné pro obě strany a často může vést k orgasmu.

Erotická masáž existuje již po staletí a její historie je stejně bohatá a smyslná jako masáž samotná. Umění erotické masáže pak přinesli do Číny buddhističtí mniši, kteří tam cestovali z Indie. Tito mniši učili Číňany, jak používat dotek k vytvoření intimního spojení se svými partnery.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými masážemi a proč je navštívit?

Rozdíly mezi tantra, nuru a erotickou masáží spočívají v jejich hlavním zaměření a přístupu k masáži a sexualitě. Tantra masáž je založena na duchovních a energetických principech, ačkoli může být smyslná, je více o prozkoumání vnitřního já a spojení mezi partnery než o sexuálním uspokojení. Tantra masáž obvykle nezahrnuje vyvrcholení jako cíl.

Na druhé straně nuru masáž je silně fyzickou a erotickou zkušeností, která zahrnuje tělesný kontakt. Je zaměřena na fyzické vzrušení a senzorické potěšení. Nuru masáž se může stát velmi intimní, ale není vždy spojena s hlubokým spirituálním aspektem.

Erotická masáž je nejexplicitnější a je zaměřena na sexuální stimulaci a vzrušení. Masér nebo masérka používají ruce a tělo k dosažení orgasmu. Tento typ masáže nemusí mít hlubší duchovní rozměr a je obvykle považován za erotickou zábavu.

Každý typ masáže zároveň nabízí své jedinečné výhody a benefity. Podívejte se na důvody, proč navštívit jednotlivé masáže.

Tantrická masáž je ideální, pokud hledáte hlubší spojení s partnerem, objevení nových vzrušujících rozměrů, relaxaci a redukci stresu.

Nuru masáž se zaměřuje na fyzické vzrušení a potěšení, intimní spojení, relaxaci a senzorický zážitek.

A závěrem erotickou masáž navštívíte, pokud hledáte sexuální stimulaci, potěšení a uvolnění a chcete zkoumat své sexuální fantazie a přání.

Zdroj: holkynamasaz.cz

Související články