5 hrůzostrašných trapasů při sexu, kterých se musíš vyvarovat!

Bigstock
|
25. 07. 2016
|
Čím jednoznačně zabiješ společnou první noc? Pojď se podívat na seznam postelových hororů, které nikdo nechce zažít, a přesto se dějí.

Pšoukneš si!

Jste v tom nejlepším a teď přijde tohle… Na to snad existuje jediná prevence – vyhni se luštěninám a podobným jídelním zvěrstvům, které zničí sex s tvým Mr. Dokonalým. Pokud si užíváš polohy, které by vám záviděli i jogíni, a dopřáváš si sexuální radosti hodnou chvíli, občas prostě tohle tabuizované nutkání přijde. Co pak? Jestli jsi statečná, tak se zasměješ. Jestli ne, tak to sveď na něj...

Oslovíš ho jiným jménem

S Karlem je to v posteli prostě super. Ale zvyk je sexy korzet a sundat ho je někdy zatraceně těžké. Když pak Karlovi do ucha v posteli zamrouskáš: „Ještě, Péťo, ještě!“, nemůžeš se divit, že ti pak týden nezvedne telefon. Na tohle funguje jen zavřít oči a připustit praktiku, které ses do teď bránila, ale Petr ji má rád. Vlastně Karel!

via GIPHY

Neumíš šetrně nasadit kondom

Ono se to nezdá, ale nasadit kondom, aby ho to nebolelo, není brnkačka. Že to neučili ve škole? No jo holka, tak to je problém. Chápu, že například při prvním postelovém dovádění můžete být nervózní, ale doporučit můžeme jen důkladnou přípravu. Takže alou pro banány a trénuj!

Čti také Medvědi a vlci si to taky dělají pusou: 14 ujetých faktů o sexu, které neznáš!

via GIPHY

 

Chce se ti čůrat… v průběhu

Dělej to tak jako když jdeš ven na nákupy – vyčůrej se předtím. Při sexu to udělá jen neplechu. Jednak je to trapas, a pak absolutně zabije atmosféru, když špitneš: „Hezky mi to děláš pusou, ale asi se počůrám.“ Navíc máme vyzkoušeno, že to zásadně raní mužské ego.

via GIPHY

Začneš řvát sprosťárny

Miluje na tobě to, že mluvíš vybraně a snažíš se nemluvit moc sprostě? Jenže když tě rozpálí v posteli, tak z tebe létají výrazy, že by se červenal celý stůl štamgastů v zaplivané čtyřce víc než zralé jabloně? To nesmí stát. Ono se to nezdá, ale i muž je tvor citlivý. Naštěstí je tu ale jedna výjimka. Pokud si rádi sprostě poklábosíte oba dva. Je ale dobré si alespoň oťukat, jak na tom tvůj námořník je. 

Zažila jsi některý z trapasů? Nebo bys na seznam zařadila ještě něco jiného? Hoď nám to na náš Facebook a Instagram!

Související články