Horoskop na červenec 2019: Vodnářům se uleví, Býci budou jako na trní

www.bigstockphoto.com
|
28. 06. 2019
|
Léto už začalo a prázdniny jsou za dveřmi. Máš odvážné plány, nebo se radši držíš při zemi? Ať tak, či onak, hvězdy tě můžou v létě k ledasčemu popostrčit, aniž bys to čekala. Jak to tedy bude v červenci 2019 s jednotlivými znameními vypadat?

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Berani budou řešit hlavně rodinu a své bydlení a zázemí. V červenci jako by zapojili všechny radary a zjišťovali, jestli se někde nemůžou mít lépe, a to doma s jiným partnerem, nebo v nějaké jiné práci, která by je víc uspokojovala. S úplňkem, který bude 16. 7., se to ale stabilizuje a k větším otřesům dojde jen ojediněle.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Býci budou od začátku měsíce jako na trní. Důvodem bude hlavně práce a pocit, že by se měli ještě dál vzdělávat, aby nezůstali v zajetých kolejích dalších několik let. Pokud ještě nemáš naplánovanou dovolenou, nech ji až na druhý konec měsíce nebo srpen, protože v červenci by sis ji moc neužila. Pozor na zbytečné hádky s ženami v rodině. Proč si kazit léto a životní pohodu obecně?

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům se v červnu vesměs dařilo ve vztazích i v práci a v červenci tomu nebude jinak! Při úplňku 16. 7. se sice může vrátit událost z minulosti spojená s penězi a dluhy, ale za pár dní nebude po problému ani památky. Uber trošku na temperamentu, jinak hrozí hádky se vším, co dýchá – s přáteli, kolegy, sousedy i s miláčkem. Jakmile to vybalancuješ, bude červenec v pohodě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pro Raky je novoluní 2. 7. tím nejdůležitějším v celém roce. Konečně si uvědomí svoje hodnoty a touhy, začnou pracovat na tom, kam se chtějí dostat, a půjdou si za tím, co od života chtějí. Jakákoli dohoda, ať je to vztah, pracovní smlouva nebo dobré slovo kamarádce, která přežije úplněk 16. 7., bude na dlouho bezpečně chráněná před zásahy z vnějšku. Pokud jsi tedy s partnerem na kordy, buď půjdete od sebe, nebo konečně nastane příměří.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Hned začátek měsíce zrozence tohoto znamení nasměruje tam, kam by se opravdu měli vydat. Po dlouhých měsících trápení a přemýšlení, co se životem, to bude úleva, tak se toho neboj. S úplňkem zase můžou přijít dobré zprávy ohledně financí a stávající práce. Možná si někdo všiml tvé dravé výkonnosti! Bylo by na čase. Dávej si pozor na nervy a zkus se zbytečně nestresovat.

bigstock-136517588.jpg

Lvi si konečně uvědomí, co od života chtějí.
Jsi Lev? Pak občas vypni a nenech se strhávat stresem z okolí. Odpočinek je nutný!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Spousta práce a upřímně tedy dost málo zábavy, tak hvězdy vidí tvůj červenec. Na to, že bude léto v plném proudu, budeš myšlenkami hlavně v práci. Dej si pozor na slunce, ať nestrávíš několik nepříjemných dní se spálenou kůží a vyjdi si občas k večeru na procházku, vyčistíš si hlavu. V následujícím měsíci to budeš fakt potřebovat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Červen byl emocionálně dost náročný, červenec naštěstí přináší zklidnění. Hádky budou zapomenuty, nepříjemnosti jakbysmet. A kdyby přece jen chtěl někdo „prudit“, odkývej mu jeho připomínky a nech to být. Můžeš dostat super nabídku na novou práci, řešit to ale budeš až do srpna. Čeká tě změna buď v kariéře, nebo v bydlení. Nechystáš se změnit adresu?

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štírům náramně prospěje, když si udělají volno už v prvních červencových dnech. Mnohem líp jim totiž bude u moře nebo v horách než v kanceláři, kde se sotva pohne vzduch a nápady stojí. Nečekají je ale jen příjemné věci. Můžou mít problém s telefonem nebo počítačem a znovu se přesvědčit o tom, že jsou na obou věcech úplně normální závislí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Na zrozence tohoto znamení čeká buď pořádně tučná odměna v práci, nebo dokonce dědictví! Peníze se mnohým z nich prostě povalí a chvíli nebudou k zastavení. Než začneš s bujarými oslavami, dobře promysli, komu o svém štěstí řekneš. Ne všichni kamarádi totiž tohle ustojí a mohli by ti začít nepěkně závidět. Vztahy můžou stagnovat i bez ohledu na ostatní události, ale neboj se, v srpnu se to zase bude všechno hýbat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Červenec se pro Kozorohy ponese ve znamení pohodových vztahů. Už bylo na čase, věčné žabomyší války brzo lezou krkem každému. Buď opatrná při sportu, stačí chvilka nepozornosti a z kola nebo inlinů letíš rychleji a dopadáš drsněji, než bys čekala. V půlce července se odehraje pro tebe nejdůležitější úplněk z celého roku a spousta se toho může změnit. I když to tak třeba nejdřív nebude vypadat, bude to k lepšímu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jaro dávalo Vodnářům pořádně zabrat, hlavně ve vztazích. Nejeden totiž absolvoval drsný a možná nečekaný rozchod, za který si ale nejspíš taky trochu mohl sám. Každým dnem se to ale bude zlepšovat a energie léta ti zase vlije optimismus do žil. Zatím si uvědom, co chceš dál dělat, koho chceš hledat a jestli chceš zůstat na cestě, po které jsi kráčela až dosud. Pozor na oči – sluníčko i světlo z počítače jim na kondici moc nepřidává.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Čas oslav pokračuje! Narozeniny, svátky i jiné příležitosti dají dohromady celé rodiny i party přátel. A od toho léto je. Užívej si ho naplno, protože úplněk 16. 7. pravděpodobně některý z tvých dobrých vztahů ukončí a veselí vystřídá smutno. Vyloučeno není ani to, že půjde jen o hloupé nedorozumění, které se pak bude hodně těžko vysvětlovat. Možná tě taky čeká podepisování nových smluv a listin – když si dáš pozor na drobná písmenka, bude všechno ku prospěchu věci.

Související články