Soutěž o vstupenky na vánoční veletrh!

Pixabay.com
|
21. 10. 2016
|
Vyhrajte vstupenky na veletrh Stříbrné vánoční dny, na kterém se můžete inspirovat pro nejkrásnější svátky roku. Čeká na vás výběr z 6000 dárků od více než 350 vystavovatelů. A stačí jen odpovědět na jednu snadnou otázku.

Přijďte si užít předvánoční atmosféry plné vůní a vánočních koled, ochutnat to nejlepší svařené víno a zároveň nakoupit dárky za nízké ceny přímo od výrobců. Vánoce patří hlavně dětem, proto nabídka her a hraček bude opravdu pestrá. Dámám udělá radost luxusní spodní prádlo, kosmetika nebo moderní bytové doplňky. Chybět nebudou ani vánoční dekorace podle posledních trendů, aby mohla každá žena originálně přichystat svůj domov pro jedinečné slavnostní chvíle.

logo_stribrne_vanocni_dny_ve_formatu_jpg.jpg

A jak je známo, ručně vyráběná maličkost udělá leckdy větší radost, než drahý dárek. Darujte originální dárky od nezávislých tvůrců. Ti nabídnou ve Fashion zóně to nejlepší ze své produkce šperků, módy a designu. V části Český jarmark pak budou moci návštěvníci nakoupit rukodělné výrobky - dekorativní a užitkové předměty ze skla či keramiky od malých poctivých výrobců. V Gastrozóně se tak můžete těšit na čokoládové delikatesy, maďarské speciality, exotické a sušené ovoce, vanilkové víno, punč nebo svařené víno.

Jak soutěžit?

Stříbrné vánoční dny se odehrají v areálu PVA EXPO PRAHA od 10. do 13. prosince 2015 od 10 do 18 hodin.
A vy teď můžete vyhrát vstupenky a udělat si výlet, na kterém se inspirujete nebo rovnou nakoupíte dárky pro své blízké. Co pro to musíte udělat? Na náš Facebook nám do 28. října nám napište, jaké byly vaše nejlepší Vánoce.
Výherce vylosujeme.

Související články