Trendy a hity letošních Vánoc: v kurzu jsou drony a longboardy

www.pixabay.com
|
24. 09. 2017
|
Celá čtvrtina českých žen má většinu dárků nakoupených už v říjnu. V listopadu pak drobnosti pro nejbližší nakupuje necelých 16 procent žen. Jen hrstka si nechává jejich nákup na poslední chvíli. U mužů je to ale přesně naopak.

Pokud se s nákupem dárků řadíš spíše k pánům tvorstva, nezoufej! S dostatečným předstihem jsme pro tebe připravily tenhle předvánoční článek, ve kterém ti poradíme, jaké barvy a materiály budou letos frčet a kam pro opravdové „cool“ dárky.

Vánocům vévodí bílá… Konečně!

Asi největším překvapením letošních vánoc je návrat k tradičním barvám, kterým kraluje sněhově bílá. Dost bylo pestrobarevných kombinací, které spíše než vánoční atmosféru, připomínaly bujarý španělský karneval. Pokud ti přijde bílá extrémně nudná nebo až příliš tradiční, můžeš ji ozvláštnit pastelovými tóny. Letošním kombinacím bude vévodit hráškově a pistáciově zelená, ale i fialová, která se již několik let drží na absolutní špici oblíbenosti.

bigstock-snow-globe-with-christmas-tree-11958872.jpg

Vánoční stromek nesmí chybět, nemusíš ho ale zdobit kýčovitými ozdobami.
Letošní Vánoce se konečně zase zahalí do bílé. Doplnit ji můžeš fialovou nebo pastelovými barvami.

Příroda hraje prim

Zapomeň na kýče v podobě obřích svítících sobů, umělých květin, které jsou oblepené zlatými a stříbrnými třpytkami nebo plastových Santa Clausů. Vánoce 2017 se ponesou v duchu návratu k přírodě. V kurzu tak opět budou šišky, přírodní (nikoli barvené) jmelí, sušené květy, různé koření, ovoce, ořechy, listí, ale třeba i podzimní plody přírody (kaštany, bukvice, žaludy apod.)

Pod stromečkem nebudou chybět ponožky ani driftovací stroje

Konečně se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu – co nás čeká letos pod stromečkem? V ozdobným krabicích a pod lesklými papíry prý chceme najít dvoukolky (hoverboardy), jednokolky, elektro longboardy, ale i driftovací stroje, které umožňují měnit úhel zadního kolečka. Za tuhle srandičku „vysolíš“ asi dvacet pět tisíc korun.

longboard.jpg

Longboardy, smartphony a drony budou hitem letošních Vánoc.
Letos na Vánoce se s longboardy a dalšími super vychytávkami roztrhne pytel!

Cool budou i ponožky. Že jsme se v redakci naprosto zbláznily, protože dostat ponožky je pravděpodobně noční můra nás všech? Ani omylem! Nemáme totiž na mysli kousavé ponožky, které po nocích štrikuje babička, ale ponožky takzvané adjustační. Co si pod nimi představit? Údajně to jsou zázračné ponožky, které ulevují těžkým a unaveným nohám.

Krom výše zmíněného budou letos „in“ také dárky v podobě speciálních brýlí, které tě jednoduše přenesou do virtuální reality, ale i novinka v podobě vylepšené arkádové hry, v němž hlavní úlohu ztvárňuje roztomilý instalatér s typickými modrými montérkami a helmou, na které se skví obří červeno bílé písmeno „M“. Ti nejnáročnější budou očekávat pod stromečkem nejnovější modely smartphonů a dronů. Dárky skoro za hubičku, co říkáš?

Tagy: 
Související články