Horoskop na leden 2020: Váhy řeší práci, Střelci mají všechno na háku

www.bigstockphoto.com
|
26. 12. 2019
|
Vánoce jsou za námi a za chvilku tu máme nový rok. Pokud tě zajímá, co tě čeká v jeho prvním měsíci, jsi na správném místě. Máme informace pro každé znamení zvěrokruhu, takže se můžeš připravit a případným strastem statečně a odhodlaně čelit.

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Vystřízlivění ze sváteční nálady se u Beranů uskuteční poměrně rychle. Nejspíš totiž bude třeba řešit něco akutního v rodině. Hvězdy mluví o zdraví, ale může jít o to tvoje, nebo právě někoho blízkého – rodičů, sourozenců, tet, strýčků… Ke konci měsíci už se všechno zase uklidní a budeš mít čas se z lednového kolotoče vzpamatovat. Ber to třeba jako impuls k tomu, aby sis o svátcích opravdu odpočinula. Potřebuješ nabrat sílu.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Pokud ses narodila ve znamení Býka a právě řešíš práci, do úplňku, který nastane 10. ledna, bys měla mít jasno. Ve dnech kolem úplňku už bude řešení na světě a tobě se uleví. O práci bude vlastně celý tvůj leden – novoluní, které bude 24. 1., tě možná nasměruje v kariéře jinam, než kde jsi dosud působila. Nejspíš tě čeká podpis nové smlouvy a taky cestování v souvislosti s prací. Neboj se, všechno dopadne dobře, i když pro tebe celý tenhle proces možná bude stresující.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci budou už od počátku roku řešit peníze, dluhy, splátky a závazky tohoto charakteru. Můžou taky naťuknout oblast bydlení – mnozí totiž nejsou spokojeni s tím, jak nebo kde bydlí. Ve hře je proto rekonstrukce, ale i stěhování. Celý leden budeš v jednom kole, tak se na to připrav. Nezapomeň u toho všeho ale dost spát a dopovat se vitamíny a minerály, jinak by ti mohl imunitní systém vypovědět službu.

bigstock-horizontal-shot-of-a-woman-in-266879173.jpg

Blíženci by neměli podceňovat odpočinek.
Vitamíny a minerály. To bude alfa a omega Blíženců na začátku roku 2020. Zdravotní potíže se totiž můžou objevit náhle.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se na rozdíl od předchozích znamení nemusejí bát hektického nástupu do nového roku. Sváteční pohodička se jich bude držet ještě první lednový týden a hravě ji přenesou i na věčně nasupeného šéfa nebo nevrlého klienta. Hlavně se každé ráno poctivě zachumlej do čepice a šály, protože nachlazení by na sebe nenechalo dlouho čekat a bylo by po náladě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ty budeš nejspíš řešit resty z roku 2019, které jsi nestihla. Když je stihneš do úplňku, je mnohem menší šance, že se o tom ani nadřízení nedozví, tak toho využij. V lednu můžeš potkat někoho, kdo pro tebe bude důležitý – nemusí jít o lásku, ale třeba o přátelství do budoucna nebo o obchodního partnera. Budeš řešit smlouvy nejrůznějšího charakteru, můžou se týkat práce, bydlení, půjčky, hypotéky, manželství, rozvodu… Asi tušíš, co je právě u tebe aktuální. Snad nemusíme připomínat, aby sis pořádně přečetla, co podepisuješ.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pannám bude začátek roku 2020 splývat s koncem roku 2019. Nic zásadního se u nich měnit nebude, jen je možné, že se na čas odmlčí někdo z tvých blízkých přátel. Využij klidu a zapracuj na tom, aby ses cítila psychicky i fyzicky dobře. Vezmi zdraví do svých rukou, zkus vylepšit jídelníček, jestli to ještě jde, a uvidíš, že výsledky budou brzy znát. Když ne na váze, tak na tvém pocitu ze sebe samotné.

bigstock-wooden-table-top-with-glasses-313224487.jpg

Panny budou relativně pohodový leden.
Panny se budou konečně moct věnovat samy sobě. Zaměř se třeba na svůj jídelníček.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy můžou po Novém roce řešit práci – zůstat v té stávající, nebo odejít do nové? Spousta z nich dostane nabídku, o které bude muset uvažovat. Třeba když ti někdo slíbí nižší ohodnocení, ale za to náplň, která ti bude dávat smysl a kterou budeš dělat ráda. Leden pro tebe taky nejspíš bude čas rodinných oslav. Vánoce a Silvestr jsou sice pryč, ale narozeniny v rodině nebo mezi přáteli jsou přece taky fajn! Neboj se žádného pozvání do společnosti, budeš za hvězdu!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři naskočí do nového roku pěkně zostra a jejich ústředním tématem bude bydlení. Stejně jako Blíženci totiž nejspíš budou řešit to, jestli jim vyhovuje jejich bydlení, nebo ne, případně jestli žijí tam, kde chtějí. Všechno se může dařit, jenom si dej pozor na psychiku, která tě může – jak to u Štírů bývá – zradit, když to budeš nejmíň čekat. Relaxuj a nenech se rozdrtit stresem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci budou mít začátek nového roku úplně na háku. Problémy si nebudou připouštět, dokud něco opravdu nezačne hořet, a víc než na povinnosti budou myslet na radosti a povyražení. Jako by se jim v zimě začala s předstihem zapalovat lýtka, a to jak ženám, tak mužům. Pokud nejsi single, dej si pozor, protože sebemenší prohřešek by tvoje drahá polovička brala jako podraz. A pokud jsi sama, nepodceňuj ochranu, ať (nejen) po zbytek zimy neřešíš nepříjemnou dohru.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi začnou pomalu, ale jistě pracovat na plnění svého předsevzetí. Spousta z nich už se nechce honit za penězi a mít ty nejlepší věci kolem sebe, jako spíš být šťastná. A to je dobře! Jestli k nim patříš, začni systematicky dělat to, co tě bude štěstím naplňovat. Nic kromě případného nachlazení by ti v tom nemělo bránit. Hlavně se nenech strhnout prvním pesimistou v okolí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře může nepříjemně překvapit posváteční atmosféra na pracovišti. Kolegové sice možná přijdou odpočatí, ale nový rok odstartujete nejspíš pěknou hádkou. Zapomeň na zavádění jakýchkoli novot, počkej s tím až na konec měsíce, kdy tě budou spíš poslouchat. Situace se totiž brzy uklidní a na konci měsíce o ní už skoro nebude nikdo vědět. Dej si pozor na kostru – hrozí zlomeniny a jiné úrazy, k nimž stačí drobná nepozornost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Na Ryby v lednu nic zásadního nečeká, což je v jejich případě dobře. Trošku je možná pozlobí vlastní děti, ale nakonec všechno zvládnete vyřešit relativně v klidu. Ke konci měsíce si dej pozor na lži – na vlastní lži, na to, jestli nelžeš sama sobě, případně jestli ti říká pravdu tvoje blízké okolí. Možná se dozvíš něco, co mělo zůstat ukryto v propadlišti dějin, ale věř, že se s ní vypořádáš na úrovni.

Související články