Orální sex: 3 důvody, proč neřekne, že se mu to nelíbí!

Zdroj: 
Bigstock.com
25. 08. 2016
|
Přicházíš s nabídkou kvalitního orálního sexu, ale tak nějak tušíš, že to není ono. Jen že on ne a ne vyklopit, o co jde. Pak tu máme tři možnosti a tři řešení. Stačí si vybrat.

1. Je stydlivka

Tak to bude ten typ, co si neumí ani sám zaplatit v restauraci, aniž by se mu nerozklepaly ruce, z toho, že dá malé dýško… A co si o tom pomyslí potom číšník. Tenhle chlap by u toho nejradši měl snad na hlavě deku. Stydlivka se prostě neumí projevit. Neví, jak na to. Čím to vyřešit? Po pár skleničkách ti většinou vyklopí všechno - i to, co už vědět nepotřebuješ. Ale na tu akci už pak nejspíš nedojde...

Čti taky Maso vyhrálo v anketě nad láskou. Čeho jsme ochotní se vzdát pro partnera?

2. Je strašpytel

Horší varianta stydlivky. Bojí se říct pravdu, protože má dojem, že to okamžitě znamená rozchod. V posteli u toho bude ležet jak prkenné Y a bude se na tebe pořád přiblble usmívat a říkat, že to děláš úžasně – až teda na to, že po pravdě tiše v hlavě odpočítává vteřiny, kdy tohle utrpení konečně už skončí. Cestou, jak z toho ven, je dát mu najevo, že větší průšvih bude mít, když nevyklopí pravdu. 

Nejsi v seznamu? 10 nejhorších povolání na světě. Miluj svou práci!

3. Je gentleman

Tohle je zase jiný oříšek. Gentleman není stydlivka ani strašpytel, ale prostě je jen dobře vychovaný a nechce ranit pomyšlení o tvých super-schopnostech přivést muže pusou k neuvěřitelnému orgasmu. Zkus mu naznačit, že je jeho blaho tvůj everest. Gentleman přece nemůže dámě nevyhovět.

A jak si na tom ty? Víš, co má tvůj partner rád u orálního sexu, nebo je to pro tebe taky „velká neznámá“? Dej nám vědět na Facebooku nebo Instagramu!

Související články