Horoskop na rok 2017: 2. díl pro Váhy, Štíry, Střelce, Kozorohy, Vodnáře a Ryby

www.bigstockphoto.com
|
28. 11. 2016
|
Rok se s rokem sešel a je na čase zhodnotit ten, který končí. Zároveň by ses taky měla připravit na to, co tě čeká. Nahlédni do budoucnosti prostřednictvím našeho horoskopu a začni kout pikle na dalších 12 měsíců!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Během celého roku si budeš užívat přílivy energie, a ačkoli budeš mít pocit, že se všechno děje rychle, stejně se budeš stíhat přizpůsobit. Když se ti podaří sladit pracovní a osobní život, propluješ rokem 2017 snadno a bez větších komplikací.

Práce a kariéra

V roce 2017 se hodně zaměř na další vzdělávání, pokud nestuduješ. A pokud studuješ, určitě sama pocítíš, že ti to jde lépe než v předchozích letech. Vyber si jazyk, který tě láká, nebo kurz ve svém oboru – zvýšíš tak svou kvalifikaci a budeš napřed před kolegy. U šéfa to samozřejmě nezůstane bez povšimnutí.

Finance

Tento rok neriskuj se svými úsporami. Pokud budeš potřebovat půjčku nebo si vzít něco na splátky, pořádně si to prověř, ať se nedostaneš do problémů. Po celý to nebude s financemi příliš valné, ale v září a říjnu se ti zadaří.

Láska a rodina

Jestli to ve vztahu nějak skřípe, promluv si s kocourkem o tom, kam směřujete a co bude dál. Ladí spolu vaše plány? Pokud ne, je ideální čas to nějak řešit. Řešením může být rozchod, který bude samozřejmě bolestivý, ale nakonec se ti uleví. Nezadané kočky mají velkou šanci na navázání pěkného vztahu.

Zdraví

Tenhle rok nepodceňuj signály svého těla a nezdráhej se jít k lékaři. Můžeš tak předejít velkým komplikacím. Mysli na pitný režim, pestrou stravu a dostatek vitamínů. Nejlépe se budeš cítit asi od května do podzimu, v březnu ti může hrozit viróza.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jako na houpačce, takový bude rok 2017 pro zrozenkyně tohoto znamení. Nemusíš se ale bát, všechno zvládneš a ještě si udržíš dobrou náladu. Když nebudeš příliš spěchat a zaměříš se na kvalitu své práce, dosáhneš až nečekaně velkého úspěchu. Obecně tě čeká hodně zajímavý a událostmi nabitý rok.

Práce a kariéra

V minulých letech ses nemusela příliš namáhat, a přesto jsi byla úspěšná. Teď to bude jinak. Budeš muset hodně zapracovat, aby sis udržela svou laťku. Poctivá práce nezůstane bez odměny, to tě bude celý rok motivovat. Když budeš na své kolegy a nadřízené milá, nestane se nic, co by ti zhatilo pracovní postup.

Finance

V roce 2017 může přijít úžasný blahobyt, v nouzi ani náhodou nebudeš. Odměna za práci tě bude nejen motivovat, ale také popustí uzdu tvé fantazii a ty si budeš moct dovolit i delší volno v zemi, kam se chceš podívat.

Láska a rodina

Kam vkročíš, tam na sebe budeš poutat zalíbené pohledy. Dokonce mezi obdivovateli najdeš i kocourka, který ti bude stát za hřích a navážeš s ním perspektivní vztah – musíš se ale snažit, štěstí nespadne samo z nebe. Zadané dívky a ženy by měly myslet na to, že ve vztahu je potřeba dělat kompromisy a podporovat drahé polovičky v jejich zálibách. Jen tak to půjde.

Zdraví

Jediné, co hrozí, jsou drobné úrazy způsobené neopatrností, a nachlazení. Jinak nebude rok 2017 v oblasti zdraví nijak zásadní. Dávej pozor při běžných činnostech, i takové opaření horkou vodou je pořádně nepříjemné.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tobě hvězdy vzkazují, abys byla ve střehu. Tempo všech událostí bude střídavě rychlé a pomalé, takže by se mohlo stát, že vše najednou zrychlí a ty zůstaneš pozadu. Hodně odpočívej, aby tě na kolena nesrazil stres a únava. Nezatěžuj se víc, než je to nezbytné.

Práce a kariéra

Tenhle rok bude poměrně náročný, rozhodně tedy náročnější než rok 2016. Věci nepůjdou tak snadno jako dosud a dosáhnout cíle bude těžší. Nenech se ale neúspěchy vystresovat, to by ničemu neprospělo. Jednej v práci s chladnou hlavou a ono se to nějak vyvrbí.

Finance

Během prvního půlroku to nebude nic moc, ale v létě dostaneš nápad, jak svou situaci zlepšit, případně může taková šance přijít úplně sama, když ji nebudeš vůbec čekat. V listopadu a prosinci už budeš mít jisté pěkné peníze a ke konci roku si je užiješ.

Láska a rodina

Rok 2017 u tebe bude ve znamení hodně silných emocí, a to jak pozitivních, tak negativních. Na druhou stranu život s tebou bude mít fakt grády, takže tím nemusí vztah utrpět. Věnuj se rodině. Nezadaným se může stát, že se zamilují do někoho, koho už dlouho znají a už dříve je zajímal. Dokonce i některá tvoje bývalá láska může dostat druhou šanci a může se to vyplatit!

Zdraví

Hlavně na začátku roku si dávej pozor na to, aby ses nepřetěžovala víc, než je zdrávo. Sportuj, ale taky odpočívej, musíš pravidelně čerpat fyzické síly. V létě při cestování hrozí úrazy, tak opatrně. Pokud nevyznáváš zdravou stravu, může tě pěkně potrápit zažívání, tak se nad tím zamysli.

Přečti si: Tohle nejez! 10 jídel, která si na zdravá jen hrají

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nadšení a optimismus ti v tomhle roce nebude chybět a všichni kolem to ocení – kolegové v práci, přátelé, rodina i partner. Když svoje nadšení zkombinuješ s trpělivostí, můžeš dosáhnout hodně velkých věcí, po kterých možná už dlouho toužíš.

Práce a kariéra

V práci to nebude žádný med a skoro nic nepůjde tak hladce, jak by mohlo. Když ale všechny nástrahy překonáš, dodá ti to na sebevědomí a každý další problém budeš řešit s větším odhodláním. Pracuj tvrdě a rok 2017 bude úspěšný.

Finance

Během roku se vyhýbej velkému utrácení a nepůjčuj si, těžko by se ti dluh splácel, ať už bance nebo známým. Když ale nebudeš toužit po velkých věcech, nebude se dít nic hrozného. Jen prostě v roce 2017 nečekej žádné velké zbohatnutí.

Láska a rodina

Zadané kočky budou mít poklidné partnerství, ale měly by pracovat na svých nedostatcích, o kterých vědí nebo na které je upozorňuje partner. Pokud toužíte po dítěti, můžete se na to zaměřit, ale veškerou energii bys do toho vkládat neměla. Nezadaným kočkám se může poštěstit, když na sobě taky zapracují. Nápadník je tak blízko, jenom si to uvědomit.

Zdraví

Tenhle rok si konečně dopřej víc sauny, masáží a wellness. Zasloužíš si to a tělo ti za to poděkuje. Vsaď taky na procházky a plavání, udělá ti to dobře. A zaměř se na svoje zažívání a stravovací návyky, pokud jsi to ještě neudělala. Na konci roku bys s tím mohla mít problémy.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Připrav se, že rok 2017 bude znamenat zvraty a nejedno vážnější rozhodnutí. Žádná nuda to tedy nebude, ale ze všeho, co se bude dít, načerpáš cenné zkušenosti. Čas od čas si najdi chvilku jenom sama na sebe a trochu se rozmazli – čímkoli.

Práce a kariéra

Je docela možné, že jsi práci v minulých letech tak nějak nebrala úplně vážně. Teď by se to ale mělo změnit, jestli nechceš zůstat bez peněz. Když své práci dodáš trochu svého tvůrčího myšlení, jistě se setká s úspěchem.

Finance

Pořádně si ohlídej, jestli si zaplatila všechno, co jsi měla. Dávej si pozor na pokuty za prodlení, k nimž se můžeš svou nepozorností dopracovat. Z toho by mohl být nejeden malér. Ke konci roku tě čeká větší vydání, a to nejen kvůli Vánocům.

Láska a rodina

I v lásce to bude trochu složitější. Často může dojít k nedorozumění, budeš potřebovat hodně trpělivosti k tomu, abys všechno ustála bez většího zemětřesení. Mnoho zrozenkyň tohoto znamení podstoupí rozchod, ale bude to ku prospěchu věci, zvlášť pokud stál vztah na chatrných základech. Nezadané kočky by si měly brousit drápky na červen, kdy je největší šance, že objeví věrnou lásku.

Zdraví

Na začátku roku se budeš cítit nabitá energií, ale už v březnu budeš skoro na dně. Od stresu ti pomůže sport, ať už si vybereš jakýkoli. V květnu a červnu si dej pozor na úrazy při cestování. Celý rok se snaž omezit alkohol, jeho větší míra ti v ničem neprospěje, naopak.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rybám se v roce 2017 splní přání a nejen jedno. Všeho budeš mít dostatek, až ti to možná bude někdo závidět a nebude ti to přát. Ty ale víš, že ti nespadlo nic samo od sebe do klína a že jsi na svém štěstí musela pořádně zamakat.

Práce a kariéra

V práci půjde v roce 2017 všechno až podezřele lehce, ale nemusíš se bát, žádný háček to mít nebude. Užívej si přízně hvězd, buduj vztahy s kolegy, šéfy a obchodními partnery. V práci ti pak bude mnohem lépe a úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat.

Finance

Ruku v ruce s pracovními úspěchy půjdou finance. Když se budeš snažit, ušetříš nemalé částky, dokonce si můžeš najít i nový zdroj příjmu. Plánuješ-li půjčku nebo hypotéku, neměl by s ní být problém.

Láska a rodina

Ryby se mohou těšit na hodně úspěšný milostný život, ať už jsou ve vztahu, nebo zrovna ne. Zadané dívky a ženy budou hodně upřímné, což vztahu s jejich miláčkem jenom prospěje. Ty nezadané by měly dát volný průchod svým emocím. Pokud se ti někdo zalíbí, dej mu o tom vědět.

Zdraví

Zaměř se na vodní sporty, třeba jen na obyčejné plavání, při němž se pořádně protáhneš a příjemně unavíš. Na unavenou mysl totiž není nic lepšího než unavit tělo. Na druhou stranu – nic se nemá přehánět. Dopřej si relax třeba v podobě reflexní terapie chodidel.

Těšíš se na rok 2017? A jaký pro tebe byl rok 2016? Napiš nám to na Facebooku nebo na Instagramu s hashtagem #jsmekocky.

Související články