Stylové spodní prádlo je nosník sebevědomí

Spodní prádlo je důležité - jeho funkce i vzhled!
Komerční článek
|
02. 07. 2020
|
Léto se nám blíží závratnou rychlostí, a sice na šatníku a kombinací outfitů ubíráme, ale co se týče spodního prádla, tam bychom měli být obezřetní i během těchto teplejších měsíců bez ohledu na věk a bez ohledu na pohlaví, je to důležité v každém případě.

Co patří do kategorie dámského spodního prádla?

No přece podprsenky a kalhotky - a tím budeme věnovat větší pozornost. Dámské kalhotky by měly splňovat několik kritérií, ale jedno by měly splňovat v každém jednom případě a to je samozřejmě pohodlí. Kalhotky mohou být jakkoliv krásné, značkové, ukázkové, ale pokud vám nebudou pohodlné, budou vám v šuplíku ve skříni zbytečně pouze zabírat místo, které můžete uvolnit dobře padnoucím kalhotkám.

Co patří do kategorie pánského spodního prádla?

Mluvíme o teplejších měsících a zejména těch letních a to znamená, že žádné spodky pod kalhoty se nekonají ani funkční kalhoty, aby vám nebyla zima. Na letní měsíce klidně stačí slipy nebo boxerky a zde také platí - pohodlí na prvním místo. I přesto, že volba je čistě jen na vaší preferenci, boxerky v tomto případě, co se týče léta, vyhrávají na plné čáře díky prodyšnosti a střihu. A jako letní osvěžení vyzkoušejte vtipné boxerky s veselými motivy.

Jak si vybrat správnou velikost spodního prádla?

Bez rozdílu pohlaví, tak jako při běžné konfekci, správně dámské kalhotky nebo boxerky se zakládají na správném čísle - a to závisí na rozměrech. Poměr pasu a boků se nedá oklamat, a podle těchto rozměrů a tabulek si můžeme snadno zjistit, jaká velikost nám vyhovuje. Pozor, toto číslo se od jednotlivých obchodů se spodním prádlem může lišit, proto třeba dát pozor a raději si koupit větší číslo než menší - tak si zaručíme pohodlí, pokud si nejsme jistý, zda nám padnou přesně na míru.

Jaké jsou trendy na léto?

Veselé barvy a veselé vzory! Přenechejme klasickou krajku a ležérní modely rokem minulým a přesuňme se plynule ke krásným, veselým modelům v pánském a dámském spodním prádle. Veselé boxerky, veselé kalhotky, tanga (například na Dedoles mají přesně tohle!). Fantazií se meze nekladou, a proto se nebojte svůj outfit oživit již v základu - pod vaším oblečením to přece začíná.

Své decentní šaty můžete šikovně oživit veselými kalhotkami, nikdo to nebude vidět, ale vy se budete cítit pozitivněji a hezčí, budete přímo zářit. A veselé boxerky si klidně nechte jako překvapení pro partnerku nebo taky pro své vlastní potěšení a oživení vašeho šatníku. Svět není jen černobílý a spodní prádlo je základ všeho. Tento veselý módní trend si prostě nemůžete nechat ujít. Vtipné boxerky, veselé dámské kalhotky - prostředek, kterým podtrhnete své pozitivní vnímání světa. Veselé boxerky s myškou a sýrem, kalhotky s bílo - žlutými tečkami nebo jiné? Zde opravdu není nic, co by vás omezovalo - jedině výběr, který se nabízí na trhu, ale jedná se o módní trend - takže to opravdu budou mít v těchto dnech všude, tak se nemusíte bát. Vyzkoušejte ještě dnes, jaké je to cítit se pohodlně, sebevědomě a atraktivní ve vlastním stylu - který díky tomuto módnímu trendu začíná už pod oblečením!

Související články