Boty, které nebudete chtít sundat celé léto

Botky na léto? Každá žena je musí mít!
Komerční článek
|
28. 07. 2020
|
Držíte krok s posledními módními trendy a hledáte ty správné letní sandálky, které v botníku zahálet rozhodně nebudou? Máme pro vás několik typů, ve kterých budou vaše nožky zkrátka neodolatelné.

Gladiátor nebo baletka?

To, že se k nám některé trendy opakovaně vracejí, je běžný fakt, ale tyto se k nám vracejí už od dob starověkého Říma. O jakých botách je řeč? O nesmrtelných „gladiátorkách“. Jde o sandálky s dlouhými pásky, které můžete zavázat hned na několik způsobů. První typ je, jak už název napovídá, inspirovaných samotnými gladiátory. Pásky se v tomto případě zavazují kolem lýtka a chybu neuděláte ani tehdy, když je zavážete přes nohavice kalhot. Druhá možnost, jak tyto sandálky nosit je „na baletku“. V tomto případě pásky nezavazujete po celé výšce lýtek, ale skončíte u kotníků, které několikrát obmotáte.

Boty, se kterými získáte nadhled

Zasnily jste se někdy nad tím, jak by svět vypadal, kdybyste byla o několik centimetrů vyšší? Další z letošních trendů vám tento pohled z výšky může zajistit. Jde o vodorovné platformy, které vám nejen přidají na výšce, ale i stylu. Návrháři se letos nedrželi vůbec zkrátka, a tak můžete platformy najít v mnoha různých provedeních a kombinaci stylů. Od elegantních s koženými pásky až po ty se sportovně vypadající podrážku, od blyštivých kamínků až po průhledný design.

Obuv podle gusta Audrey Hepburn

Co se vám vybaví, když uslyšíte slovo mokasíny? Někdo se možná vyděsí, ale úplně zbytečně. Mokasíny jsou jednoduchá, elegantní a hlavně pohodlná alternativa k běžným žabkám nebo sandálkám. Vybírat můžete z variant s podpatkem nebo bez, na zavazování nebo s přezkami. Pravdou je, že jde o nadčasový kousek, který se vám v botníku rozhodně neztratí a své o tom věděla i slavná Audrey Hepburn, která na ně nedala dopustit. Není tak divu, že letošním hitem ve světě bot jsou právě ony. Máte už i vy ty své?

I na barvě záleží

Víte, jaké barvy budou podle módních mol vládnout letošnímu létu? Možná vás to překvapí, ale jsou to pastelové odstíny. Jemné a hravé odstíny, která vám dodají na ženskosti, a navíc s nimi nešlápnete vedle v žádném odstínu. A pokud byste to chtěly mít vyladěné do posledního detailu, máme pro vás ještě jeden typ. Držte se modrých odstínů, protože právě modrá byla vyhlášena barvou roku 2020 a nezapomínejte ani na doplňky.

Související články