Jaro s MARK face scrub: osvěž svou pokožku!

markscrub.cz
Komerční článek
|
19. 04. 2017
|
I tvoje pokožka dostala během uplynulé zimy zabrat? Hledáš způsob jak se o ni postarat a zbavit ji odumřelých buněk? Potřebuješ ji pořádně hydratovat a připravit na příchod prvních intenzivních slunečných paprsků? Řešením může být kávový peeling MARK scrub, který tvoji pokožku těla i tváře dostane opět do formy a navíc se pro Tebe jeho používání stane relaxem, na který se budeš těšit.

Z čeho se MARK scrub skládá?

Kávové peelingy MARK scrub jsou vyrobené z kávy robusta, kokosového a mandlového oleje, hnědého cukru, mořské soli a vitamínu E. Speciální Face scrub obsahuje i jojobový, avokádový, grapefruitový esenciální a tea tree olej. Právě kombinace těchto přírodních složek, které jsou navíc bez chemie a konzervantů, udělají s pokožkou zázraky.

Jak se MARK scrub používá?

Použití je velmi jednoduché. Stačí, když si v koupelně najdeš 5 minut. MARK cofee scrub nanes na vlhkou pokožku těla a tváře. Do pokožky ho jemně vmasíruj a nech ho působit 5 minut. Potom scrub opláchni.

Ideální je MARK scrub používat 2x týdně. Svou pokožku tak připravíš na přicházející jaro a první sluneční paprsky. Pokožka se ti odvděčí, uvidíš!

V čem spočívá kouzlo MARK Coffee Scrub?

MARK je kávový peeling vyrobený z čistě přírodních ingrediencí. Kromě toho, že pokožku zbaví odumřelých buněk, hydratuje ji a vyživí. Mark se umí poprat i s různými nedokonalostmi pokožky, jako je třeba pomerančová kůže a drobné žilky. Speciálně vyvinutý MARK face scrub je navíc složením speciálně určený i na akneózní pleť. Tvoje pokožka bude po použití peelingů jemná, svěží a krásně voňavá. Připrav se na to, že vonět budeš nejen ty, ale i tvoje koupelna, takže scrubování nikdy neutajíš.

MARK Face a Body Scrub si můžeš vybrat v pěti vůních: originál (káva), kokos, čokoláda, citrus a peppermint. Speciálně na tvář je určený MARK Face Scrub Tea Tree & Jojoba. Nejnovějším přírůstkem do MARK scrub rodiny je i produkt určený pro péči o rty MARK Coffee Lips.

MARK se umí starat nejen o ženy. I pro muže vyrábí speciální kávový peeling s vůní čokolády a pepermintu - for HIM after GYM.

Krásné jaro a příjemné scrubování!

Související články