Horoskop na prosinec: co hvězdy nachystaly na konec roku?

Atmosféra Vánoc i předcházejícího adventu nebude letos možná tak veselá.
29. 11. 2017
|
Vánoce se blíží, advent uteče, že se ani nebudeme stačit divit. Jak bude vypadat prosinec pro jednotlivá znamení zvěrokruhu? Hvězdy nelenily a připravily pro nás pořádná překvapení. Koukni, na co se připravit!

Beran (21. 3. – 21. 4.)

V listopadu jsi nejspíš propadla sportu a hodně ses mu věnovala. Teď ale bude potřeba trochu zamakat na vztazích – s rodiči, partnerem i dětmi, pokud je máš. Možná totiž měli tví blízcí pocit, že na ně poslední dobou trochu kašleš, takže je čas to napravit a advent se k tomu hodí. O Vánocích už bude všechno v pohodě, zvlášť když je strávíš v širším rodinném kruhu.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Jestli jsi v listopadu měla od všeho klid, připrav se na to, že v prosinci nastane pořádný chaos. V práci se na tebe před koncem roku navalí spousta práce, v kombinaci s přípravou na Vánoce to bude docela vražedné. Než se stihneš o svátcích uvolnit, bude po nich. O to víc si ale užiješ Silvestr a Nový rok. No, vzhůru do toho.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Listopad byl spíš šedivý až smutný, viď? Až na nějaké to rozptýlení ke konci se toho moc nedělo a tys měla čas na to, abys propadala nepříjemným myšlenkám. Tak z toho tě prosinec dostane. Dobře to vypadá v práci, můžeš se těšit na nějaký ten předvánoční bonus. S lidmi budeš vycházet naprosto nadstandardně, výraznější problémy nejspíš nenastanou. Pozor, máš šanci stát se hvězdou firemního večírku!

Vánoční firemní večírek je příjemná událost, při kterém můžeš své kolegy poznat i jinak.
Vánoční večírek? Na tom můžeš letos úplně zazářit!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se v listopadu zdržovali spíš doma, než aby vyráželi do přírody. A to je potřeba napravit. Běž se nadýchat čerstvého vzduchu do přírody, nabiješ se pozitivní energií a pomůže ti to i od neustálé únavy, která tě drží na gauči nebo v posteli. Nenech shánění dárků na poslední chvíli, mohlo by to skončit hodně neuspokojivě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Většina Lvů už má asi dokonale naplánováno, kde stráví jednotlivé svátky a kam se vydá oslavit příchod nového roku. Pokud mezi ně nepatříš, zapátrej, třeba se ti poštěstí a seženeš poslední volná místa v nějaké pěkné lokalitě. A jestli se ti to nepovede, nic si z toho nedělej. Nezáleží ani na tom, kde jsi, ale s kým jsi.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pro Panny byl listopad možná depresivnější, smutnější. Neboj se ale, v průběhu posledního měsíce tohoto roku se to zlepší – plánuješ-li nějakou akci s přáteli, určitě se nad očekávání vyvede. S partnerem se sice můžete trochu poškorpit, ale brzy se to zase spraví. Pod stromečkem nejspíš najdeš to, co si moc přeješ, ale moc jsi nedoufala, že to opravdu dostaneš.

Podzimní deprese útočí v plné síle, advent to ale určitě spraví.
V prosinci budou mít Panny konečně trochu lepší náladu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Prosinec bude měsícem odpuštění a vyřešení všech sporů, které se za poslední dobu nastřádaly v partnerském vztahu i v rodině a širším příbuzenstvu. Vánoce už budou v pohodě, touha po klidu se podepíše úplně na všech. Na Silvestra si dávej pozor na pyrotechniku a jiné nebezpečí, hrozí ti úraz.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Není náhoda, že se ti na konec roku nahromadily nové pracovní příležitosti. Hvězdám šlo o to, abys už během svátků věděla, s čím počítat v dalším roce. Když budeš dělat maximum, určitě vhodně zkombinuješ všechny příležitosti i s osobním životem tak, aby ti to vyhovovalo. Blíží se období, kdy si přijdeš na pořádnou sumičku!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Sehnat letos vánoční dárky, které by opravdu udělaly radost, ti přijde jako nadlidský úkol. Nápady, které jsi měla v záloze, se najednou nezdají být dost dobré, a když už se ti povede něco pořádného vymyslet, v obchodě to neseženeš a na objednávání přes internet už bude pozdě. Obrň se trpělivostí, nějak to musíš zvládnout. Obálky to jistí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pozor na zdánlivě banální prochlazení, i v prosinci, stejně jako tomu bylo v listopadu, se z něj může vyklubat něco závažnějšího. Radši s prvními příznaky lehni do postele a nenech se v ní rušit. V práci se bez tebe chvíli obejdou a třeba tě potěší i partner, když ti ochotně uvaří pár čajů. Hned zkraje prosince si dávej pozor během řízení auta.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři a Vodnářky budou v prosinci úplným miláčkem hvězd. V práci jim půjde všechno od ruky, doma zavládne pohoda. Neboj se přijít s odvážnějším nápadem, jak strávit Silvestra. Tvůj miláčkem ho totiž možná nechce trávit doma pod dekou, jak zněl tvůj původní plán. Mezi Vánocemi a Silvestrem si vezmi volno a odpočívej!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jedna nepříjemná událost ti může docela pokazit první polovinu měsíce. Potom už se ale věci budou pomalu dávat do pořádku a během svátků si na ni možná už ani nevzpomeneš. Pozor na nadměrnou konzumaci alkoholu, v tomto období by ti nemuselo větší množství sednout. Příjemně tě překvapí firemní vánoční večírek.

Související články