Je ti ten bastard nevěrný? Buď nesmlouvavá, ale hlavně nedělej tohle!

Bigstock.com
|
24. 06. 2016
|
To, že svého dacana smočil někde jinde, ještě neznamená, že sebe musíš udělat hysterku. Řekněme si to jinak, můžeš udělat cokoli, ale hlavně ne tyhle čtyři věci!

Vyhodit mu oblečení z okna

Možná ti to přijde jako adekvátní pomsta, ale není tomu tak. Takhle můžeš zničit i věci, které jste si pořídili spolu, či věci, které když ho jen vykopneš z domu, tak ti mohou zůstat pro někoho dalšího, nebo je můžeš prodat. To je daleko mazanější a úlisnější pomsta, že? 

2579471_cizinka-hysterka-praha-v2.jpg

Rozmlátit mu auto

Udělat z jeho auta fašírku prostě není tvým údělem. Tak se s tím smiř. Když to uděláš, tak se vsaď, že on to tak nenechá a bude následovat jeho odplata. A pokud tě svrbí prsty a chceš mu něco s autem provést, tak to udělej šikovně. Například mu rozvěs všechny trenýrky a ponožky na kapotu a za stěrače zastrč vzkaz pro okolí: „Je mi 32 let, mám problémy s erekcí, pusou to dělat neumím a jsem to nevěrnej hajzl. Chcete mě?

a-pregnant-woman.jpg


mirror.co.uk

Rozbrečet se jeho mamince do telefonu!

Ať tě to ani nenapadne – volat jeho matce, brečet či případně nadávat, jakého že to „nejohavnějšího ze všech ohavů na světě“ nosila v břiše. Máš přece svou úroveň. Tak se jí drž. Co myslíš, že s touhle informací jeho matka udělá? Nanejvýš si bude myslet, že jsi hysterická a že je dobře, že jste se rozšeli.

Přemýšlelas o tom, proč sis tak špatně vybrala? Přečti si článek Kauza hodní kluci: proč si místo nich vybíráme hajzlíky?

Vyspat se s ním!

Tím mu jenom dáš najevo, že jsi kus hadru, se kterým si může dělat, co chce. Po tomhle už k tobě nejspíš nebude mít žádnou úctu. A to určitě nechceš. Takže si raději vyber jinou oběť, na které se vyřádíš.  

Napadá tě ještě něco horšího, co můžeš udělat a tím se naprosto shodit, co jsem zde neuvedla? Napiš nám to do komentářů! A začni sledovat Kočky na Facebooku a Instagramu.

Související články