Úžasná změna! Nejslavnější družička světa rozkvetla do krásy

INT
|
27. 06. 2016
|
(FOTA UVNITŘ) Z nejslavnější družičky světa Grace van Cutsem (8) roste krásná princeznička a láskyplná starší sestřička starající se o své mladší sourozence.

„Zkazila jsi svatbu, prasečí rypáčku,“ touto odpornou větou útočili někteří Angličané na tehdy tříletou družičku Grace van Cutsem po balkónovém polibku mezi princem Williamem a vévodkyní Kate na svatbě století. Z nepříliš půvabné družičky si posléze utahovala média a slavná fotka se stala terčem mnoha parodií. To je ovšem minulost.

snimek_obrazovky_2016-06-27_v_13.36.03.png


INT

grace_boule.png


Instagram

O pět let později roste z malé Grace půvabná mladá slečna, která pomáhá mamince s péčí o její mladší sourozence. Z fotografií publikovaných na sociální síti Instagram žije je zjevné, že Grace žije spokojeným životem na venkovském sídle rodiny a užívá si her a častých výletů na lodi, při nichž často dohlíží na své mladší sourozence. Sama je ovšem pořád tak trochu kvítko, jak je vidět z fotografie, na níž pózuje s pěknou boulí na hlavě.

Na co nejčastěji umírají mladé Češky. Holky, na tohle bacha

grace_mladsi_bratr.jpg


Instagram

grace_lod.jpg


Instagram

Každopádně všem posměváčkům, kteří si před lety léčili své komplexy útoky na malou holčičku, zavřela Grace ústa. A to je jenom dobře.

Aby vám neunikly žádné další novinky, sledujte kočičí Facebook a Instagram.

Související články