Úžasná změna! Nejslavnější družička světa rozkvetla do krásy

Zdroj: 
INT
27. 06. 2016
|
(FOTA UVNITŘ) Z nejslavnější družičky světa Grace van Cutsem (8) roste krásná princeznička a láskyplná starší sestřička starající se o své mladší sourozence.

„Zkazila jsi svatbu, prasečí rypáčku,“ touto odpornou větou útočili někteří Angličané na tehdy tříletou družičku Grace van Cutsem po balkónovém polibku mezi princem Williamem a vévodkyní Kate na svatbě století. Z nepříliš půvabné družičky si posléze utahovala média a slavná fotka se stala terčem mnoha parodií. To je ovšem minulost.


INT


Instagram

O pět let později roste z malé Grace půvabná mladá slečna, která pomáhá mamince s péčí o její mladší sourozence. Z fotografií publikovaných na sociální síti Instagram žije je zjevné, že Grace žije spokojeným životem na venkovském sídle rodiny a užívá si her a častých výletů na lodi, při nichž často dohlíží na své mladší sourozence. Sama je ovšem pořád tak trochu kvítko, jak je vidět z fotografie, na níž pózuje s pěknou boulí na hlavě.

Na co nejčastěji umírají mladé Češky. Holky, na tohle bacha


Instagram

Instagram

Každopádně všem posměváčkům, kteří si před lety léčili své komplexy útoky na malou holčičku, zavřela Grace ústa. A to je jenom dobře.

Aby vám neunikly žádné další novinky, sledujte kočičí Facebook a Instagram.

Související články