Vybere si Rory Logana? Známe detaily z chystaných dílů Gilmorek!

last-beautiful-girl.com
|
04. 09. 2016
|
Vypadá to, že #teamjess a #teamdean ostrouhají. Autoři známého seriálu Gilmorova děvčata prozradili několik detailů z natáčení a slídilové už znají účastníky happy endu. A také vypátrali, jestli už je Lorelai vdaná.

Vlastně to nebylo ani tak těžké. Ve chvíli, kdy scénáristé oznámili, že se do Roryina života vrací všechni tři hlavní ex, rozběhlo se rozsáhlé pátrání. Fanoušci se rozpadli na tři týmy a vyslídili, kdo bude ten nejpravděpodobnější, s kým oblíbená hrdinka (doufejme) šťastně skončí. Dean alias Jared Padalecki by se měl vrátit na jeden díl. To nevypadá na šťastný konec. Milo Ventimiglia coby Jess Mariano údajně přichází na celé tři díly. Logan Huntzberger, kterého hraje Matt Czuchry, má ve scénáři dílů víc, ale hlavně potvrdil účast v seriálovém finále. Fanouškovský #teamlogan má jasno.

Z Jesse je slušný chlap

Herce se zatím opatrně vyjadřují o cestách svých postav. Asi nejvíce se do toho pustil Milo Ventimiglia: „Jess dozrál ve velmi slušného člověka. Velmi, velmi slušného. Nikdy však neztratil svůj ostrý úhel pohledu na věci, které ho štvou. Ale zvolil si pozitivnější způsob řešení než coby naštvaný teenager. Dospěl. (…) Objeví se zpátky ve Stars Hollow a jako vždycky kolem sebe zvíří prach špíny, který ale pomůže ostatním postavám ukázat cestu v životě.“

snimek_obrazovky_2016-08-29_v_20.59.50.png


Netflix

Dalším překvapením nových dílů je bezpochyby fakt, že Lorelai a Luke spolu pořád žijí na psí knížku. Zásnuby se z páté série protáhly na neurčito. Možná tak zažijeme onu očekávanou svatbu v městském altánu. Ostatně v něm - společně s hlavními hrdinkami - údajně začíná první díl nové série. Konec tak malebný nejspíš nebude. Naznačila to Lauren Graham coby Lorelai, když se vyjádřila ke čtení scénáře závěrečného dílu: „Plakala jsem, plakala jsem, plakala jsem a pak jsem zařvala!“ Čeká nás evidentně pěkné drama.

Čti také 11 věcí, které nás na Facebooku vytáčí k nepříčetnosti

Roryin život nesměřuje tam, kam si představovala

Hlavní zápletka se točí kolem života tří Gilmorových děvčat. Emily je zdrcená ztrátou milovaného Richarda (herec Edward Herrman zemřel na konci roku 2014 na rakovinu), Lorelai řeší svůj vztah k Lukovi a Rory je třicátnice zklamaná kariérou novinářky a klade si otázku, proč se její život ubírá jiným směrem, než naznačoval jeho skvělý start.

 

via GIPHY

A koho ve Stars Hollow potkáme ze staré party? Účast potvrdili herci, hrající tyto postavy: Lorelai Gilmore, Rory Gilmore, Emily Gilmore, Luke Danes, Paris Geller, Sookie St. James, Jackson Belleville, Logan Huntzberger, Jess Mariano, Dean Forrester, Kirk, Lulu, Lane Kim, Zach van Gerbig, Brian Fuller, Gil, paní Kim, Christopher Hayden, Gypsy, Michel Gerard, Doyle McCaster, Miss Patty, Babette, Morey, Sophie Bloom (majitelka obchůdku s hudebninami), Taylor Doose, městský trubadúr, Mitchum Huntzberger, Finn, Colin, Robert Grimaldi, Caesar, ředitel Chiltonu Charleston, stavař Tom, Andrew, Jason „Digger“ Stiles, Reverend Skinner, Drella a/nebo Miss Celine, Bootsy, Francie Jarvis a Paul Anka - pes!

Jsi #teamjess, #teamdean, nebo #teamlogan? Dej nám vědět na Facebooku nebo Instagramu!

Související články