Velký podzimní horoskop: Co si pro tebe hvězdy v říjnu přichystaly?

Horoskop na říjen je pěkně pestrý.
27. 09. 2017
|
Chladná rána, studené večery a minimum slunečních paprsků. Výhled na říjen nevypadá příliš optimisticky, co? To ovšem nic nemění na tom, že bude plný výzev a nečekaných překvapení. Zjisti společně s námi, co si pro tebe hvězdy připravily.

Beran (21. 3. – 21. 4.)

Berani to mají během října pořádně spočítané! Konečně s nimi zúčtuje štěstěna a jejich letní snažení přinese očekávané ovoce. A to nejen na pracovišti, ale i v osobním životě. Těšit se můžeš na dlouho očekávané povýšení nebo lásku, která ti nedá spát a pořádně s tebou zamává. Využij přízně hvězd a začni si užívat život plnými doušky.

Býk (22. 4. – 21. 5.)

Na Býky čeká během října několik výzev, které nemusí být vždy příjemné. Hvězdy předvídají změny na pracovní pozici, ale už nemluví o tom, zda půjde o změny pozitivní, či ty méně příjemné. Každopádně na tobě je, abys v říjnových novinkách spatřila novou příležitost, která tě posune zase o level výš.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jako na houpačce. Tak bude vypadat říjen u Blíženců. V jeden den se budeš cítit, že ti patří celý svět, abys o pár dnů později proklela hvězdy i s jejich nevypočitatelnými nápady. Ale nezoufej! Pokud se ti podaří říjen ustát bez pomyslné ztráty kytičky, zbývající měsíce roku pro tebe budou procházkou růžovou zahradou.

Nepropadej podzimním depkám, všechno bude zase v pořádku.
pixabay.com
Říjen bude náročný, ale nezoufej. Listopad a prosinec bude podle všeho zase v pohodě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci by měli během října využít svůj šarm a potenciál. Čeká je totiž významná pracovní porada nebo zkouška ve škole či zaměstnání. Mají však všechny předpoklady pro to, aby ji zvládli na výbornou, z čehož budou moci na závěr roku těšit. Obrň se trpělivostí, nacvič rétoriku a pusť se do boje za lepší zítřky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi si říjen doopravdy užijí. Pravděpodobně je čeká pár dnů mimo civilizaci v čarokrásné přírodě, což jim přijde po náročném létě rozhodně vhod. Není také vyloučeno, že je potká spřízněná duše, která se může rozvinout v pevné přátelství, ale i vztah na celý život. Měj proto oči dokořán a mysli na to, že ten největší poklad budeš mít pravděpodobně rovnou pod nosem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny během října okusí, jak chutná zrada a pomsta blízké osoby. Pravděpodobně půjde o někoho z rodiny, se kterým nemají dlouhodobě pevné vztahy. Na druhou stranu je právě tenhle podraz přesvědčí o tom, že rodinu si člověk nevybírá a i u jejích členů je potřeba počítat s čímkoli. Nezoufej! Boží mlýny melou a každé zlo bude po zásluze potrestáno. V některých případech si ale budeme muset počkat.

Horoskop Pannám neslibuje bohužel to nejlepší.
pixabay.com
Panny budou nepříjemně zaskočeny zradou, ale většina z nich najde útěchu u partnera.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hvězdy přejí zrozencům ve znamení Vah. Přichystali si pro ně totiž nejedno příjemné podzimní překvapení. Pravděpodobně se ti podaří vyřešit vleklé spory v rodině či dlouhodobém vztahu nebo dostaneš nabídku, která se jednoduše neodmítá. Pokud půjde o vycestování do zahraničí, ani chvíli neváhej!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Říjen přeje připraveným a to Štíři bezpochyby jsou.  Proto nebudou překvapeni, když se před nimi objeví výzva v podobě zahraniční stáže nebo nové práce, o které už dlouho sní. Aby však neupadli do pracovního stereotypu, rozptýlí je nová známost, která bude tou pravou a osudovou. Jen pozor na ukvapené závěry. Po první schůzce je v žádném případě nedělej!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají dobrou mušku. A to nejen na příležitosti, které na ně v říjnu čekají. Dostanou se na místa, o kterých se dosud neodvažovali ani snít. To proto, že budou mít štěstí nejen ve hře, ale především v lásce. Štěstěna je jim nakloněna, proto je potřeba ji poškádlit nějakým tím výherním tiketem.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na Kozorohy padne ze začátku měsíce nevysvětlitelný splín. Na podzim jsou pochmurné nálady pochopitelné – studená rána a noci, ale i minimum slunečního svitu nám totiž moc nepřidají. Proto je důležité nenechat se ovládnout špatnou náladou a vyrazit do víru velkoměsta. Opraš staré koníčky a záliby, vyprav se do fitka, tanečních nebo propadni zcela novému sportu, o kterém jsi dosud pouze slýchávala.

Při sportu si na tebe podzimní depka nepřijde.
pixabay.com
Vyzkoušej nový sport nebo se vrať k tomu, který si dřív dělala. Budeš z něj mít radost!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Léto ti dalo pořádně zabrat. A to nejen psychicky, ale zejména fyzicky. Letní grilovačky, venkovní zahrádky a vychlazené pivo se na tvojí postavě pravděpodobně dost podepsaly. Proto se rozhodneš dostat na svou původní váhu dřív, než tady budou vánoční svátky a s nimi související dobroty. Jen pozor, ať zvolíš správný způsob. Na nesmyslné a jednostranně zaměřené diety zapomeň. Raději tělo rozhýbej a jídelníček vylepši o dostatek čerstvé ovoce, zeleniny a vlákniny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby během října čeká několik větších rodinných oslav a sešlostí. O víkendech tak nebudou vědět, kde jim hlava stojí. Není vyloučena ani možnost podzimní svatby, na které budou v roli svědka nebo družičky. Tvoje játra dostanou dost zabrat, na což bys je měla odpovídajícím způsobem připravit. Vybav se čajovou směsí z ostropeřce a nezapomínej skleničky alkoholu prokládat čistou vodou. Vyhneš se společenskému faux pas i bolestivé kocovině. 

Související články