Idol Dylan oslavil padesátku. Jak vypadá teď?

nypdecider.wordpress.com
|
20. 10. 2016
|
Přihlaste se všichni, kdo jste sledovali Beverly Hills 902 10 jen kvůli tomuhle frajerovi, který se proháněl po slunné Kalifornii v Porsche a na svém surfu. Rozhodně nás není málo! Jeho představitel Luke Perry oslavil v půlce října neuvěřitelnou padesátku.

Proč je ta představa tak šílená? Protože to mimo jiné znamená to, že od sledování premiéry seriálu uplynula pořádná doba a stejně tak jako hlavním představitelům, i nám přibylo pár vrásek. Už prostě nejsme teenageři. Dylan už se neschází v Peach Pitu s Brandonem a nebojuje s alkolismem po dvou pivech. Od natáčení uplynula dlouhá doba, Luke Perry je s touto postavou navždycky spojený. Ve své herecké kariéře totiž výraznější role nedosáhl.

article-0-1e09fe6200000578-539_634x508.jpg


dailymail.co.uk
Luke Perry se pořád udržuje ve formě.

Hvězda pro důchodce

Luke si v roce 1997 zahrál ve slavném filmu Pátý element a od té doby sbírá štěky v seriálech a televizních filmech. V roce 2003 se po desetiletém manželství rozvedl a má syna a dceru. Jeho uvadající slávu letos vzpružilo až přání k narozeninám na obálce magazínu. Twitter pak začaly zaplavovat rozesmutnělé tvíty lidí, kteří si uvědomili, že mají společně s Dylanem, s kterým vyrůstali, mládí v tahu. Luku Perrymu totiž k padesátce popřál magazín AARP, který cílí na seniory. Dobrá zpráva pro všechny věkem posedlé je ta, že Luke začal hrát šestnáctiletého Dylana až ve čtyřiadvaceti.

o-luke-perry-facebook.jpg


huffingtonpost.co.uk

Ani ostatní hvězdy slavného seriálu nedosáhly mezi absolutní hollywoodskou smetánku. V posledních letech bulvár místo Oscarů a filmových nabídek pro seriálové osazenstvo řešil rozvod Jennie Garth alias Kelly, letos ovládá zprávy Shannen Doherty - tedy Brenda, která bojuje s rakovinou prsu. Beverly Hills 902 10 odstartoval v roce 1990 a měl mizernou sledovanost. Producenti ho však v následující sezóně nasadili na léto, kdy měly ostatní seriály pauzu. Sledovanost pak narostla až na 22 milionů diváků na díl.

Jsi tým Brenda, nebo tým Kelly? Napiš nám, na kterou stranu se stavíš v tomhle věčném souboji na náš Facebook nebo Instagram!

Související články