Největší trapasy filmového festivalu Karlovy Vary 2017

koule.cz
|
08. 07. 2017
|
Dvaapadesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech právě skončil. Co by to ale bylo za festival bez odhalených dvorců, politických přestřelek i předstíraných přátelství? Sesbíraly jsme pro tebe ty největší letošní trapasy celebrit, o kterých bys měla vědět.

„Růžová Sonja“ alias Čvančarová

Kdo na sebe během zahajovacího ceremoniálu strhl největší pozornost? Bezpochyby Jitka Čvančarová, která oblékla odvážný model, z něhož jí vyčnívaly jak její bujné přednosti, tak nepřehlédnutelné „zadnosti“. Neváhala ukázat ani prsní dvorce a nejen pánové měli o zábavu postaráno.

S politiky netančím

Znělku tohoto známého televizního seriálu, který uváděla Zuzana Bubílková společně Miroslavem Šimkem, měl pravděpodobně v hlavě moderátor karlovarského festivalu Marek Eben. Ten totiž svou řeč nemohl začít bez nemístného „rýpnutí“ do současného prezidenta Miloše Zemana, kterému se pochichtávali nejen tuzemské, ale i zahraniční celebrity.

Paní Columbová chyběla

Jako by toho neměl Marek Eben dost. Když v sále vítal Dagmar Havlovou, vůbec netušil, že místo vedle něj zůstane i nadále prázdné. Vdova po bývalém prezidentovi totiž nedorazila a moderátorovi tudíž nezbývalo než se divákům i hostům omluvit.

Budeme kamarádky? Nejlepší!

Pokud jsi viděla film Karlík a továrna na čokoládu, pak si jistě vzpomeneš na scénu, v níž tato nesmrtelná věta zazněla. Podobné „divadlo“ sehrály na 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech i známé úhlavní nepřítelkyně Andrea Verešová a Simona Krainová. Ty se k sobě na luxusní Moët & Chandon Party tiskly tak, že si málem umačkaly honosné princeznovské róby.

Obrázek o tom, jak to na letošním 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vypadalo, si můžeš udělat díky tomuhle videu, ve kterém je zdokumentovaný pompézní zahajovací ceremoniál.

Související články