Nejbizarnější díly Výměny manželek: Tyranie, špína i obvinění z pedofilie

Se svolením AplausIn
|
16. 01. 2022
|
Z některých epizod Výměny manželek doslova mrazí. Připomeňme si to nejvýživnější, co oblíbený pořad kdy nabídl.

Ruku na srdce, každý se rád přesvědčí, že na tom jeho rodina ještě není tak zle. Nejspíš právě proto se stal pořad Výměna manželek stálicí českých obrazovek. A že je na co se dívat. V pořadu, vysílaném rekordních 14 let, není nouze o hádky, nepořádek, rozmazlené fracky, ale i alkohol nebo tyranii. Některé díly, kdy se náhradní manželka rozbrečí u špinavé trouby, jsou spíš úsměvné, u jiných naopak tuhne krev v žilách. Přinášíme výběr několika ukázek, nad kterými zůstává rozum stát.

Domácí násilí ve Výměně manželek

V jednom z nejhorších dílů jsme byli svědky osudů Nikoly (30) a jejího partnera Patrika (28) z Písku. Nikola se v pořadu přiznala, že ji Patrik dlouhodobě týrá a několikrát ji fyzicky napadl. Dokonce ji vyhrožoval i vyhozením z okna. Přestože se druhá rodina z Výměny snažila Nikolu přesvědčit, aby Patrika opustila, Nikola o tom nechtěla ani slyšet a partnera se zastávala. Když se náhradní manžel dozvěděl, že si Patrik dovoloval i na jeho partnerku, neváhal si s tyranem vyřídit účty ručně.

obrazek2.jpg

U Výměny manželek se nám často chce smát, občas ale i brečet.
Se svolením AplausIn
V pořadu není nouze o bizár všeho druhu.

Iva a Marian: Obvinění z pedofilie

Vlnu pobouření vyvolal díl, kde se objevil pár s astronomickým věkovým rozdílem. Řeč je o Marianovi (45) a jeho partnerce Ivě (17), kteří působili spíš jako otec s dcerou. Dětství mladičké Ivy nebylo jednoduché. V dětství ji otec týral, takže začala fetovat, a nakonec skončila v pasťáku. Zlom nastal ve 14 letech, kdy se přes Facebook seznámila s Marianem. Spolu mají dceru, za jejíž tvrdou výchovu Iva slízla kritiku. Péči o dítě ani domácnost mladá maminka moc nedávala.

Není divu, že její náhradní manžel Karel (31) byl během výměny jako na trní a radši si vzal v práci dovolenou, aby měl své děti pod dohledem. Mezi osmi očima si pak Karel oba podal, Mariana dokonce označil za pedofila.

Monika a Tomáš: Tyranie a zanedbané děti

U sledování tohohle dílu nezůstalo jedno oko suché. Náhradní maminka Veronika (30) se po příchodu do rodiny výbušného Tomáše (50) z Liberce nestačila divit. Že šlo o sociálně slabší rodinu s množstvím exekucí, šlo poznat na první pohled. Děti byly zanedbané, Pepík (2) trpěl neléčeným atopickým ekzémem a Dominik (7) byl tyranským otčímem deptán natolik, že se před kamerami psychicky zhroutil.

Veronika se při pomyšlení na to, že se o její děti stará krkavčí matka Monika (30), zhrozila a rozhodla se výměnu předčasně ukončit. Monika po skončení pořadu od partnera odešla.

Víc o pořadu Výměna manželek najdeš na webu Aplausin.cz.

Související články